Szanowni Państwo! Kochane Dzieci!

Chciałabym Was zaprosić do pomocy w akcji organizowanej przez Fundację Veritas

 www.fundacja-veritas.pl pod nazwą „#Chce MI_SIE Pomagać”.

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Z tej okazji Fundacja Veritas wspierając Oddziały Dziecięce w Szpitalach we Wrocławiu chce stworzyć „poszycia” na kroplówki z wszelkiego rodzaju pluszaków i misiów.

Do akcji włączone są:

- Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei" we Wrocławiu,

- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

Celem zbiórki misiów i pluszaków jest ocieplenie wizerunku oddziałów dziecięcych i pediatrii, aby wywołać odrobinę uśmiechu u najmłodszych pacjentów szpitala.

Przyniesione MISIE -proszę dostarczyć do budynku B do gabinetu 36 do p. Agnieszki Głowackiej. Zbiórka pluszaków potrwa do 10 listopada 2021r.

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji!

Załączniki:
Pobierz plik (Chce MI_SIE Pomagać.pdf)Chce MI_SIE Pomagać.pdf[ ]8745 kB

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie

W związku z przedłużaniem się czasu nauki zdalnej zmieniają się sposoby udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów oraz sposoby porad i konsultacji dla Rodziców.

Zespół wsparcia psychologiczno-pedagogicznego pracuje w trybie zdalnym i jest dostępny poprzez e-dziennik w godzinach swojej pracy.

Z uczniami wymagającymi wsparcia organizowane są zajęcia/spotkania on-line poprzez platformę Teams. Na bieżąco prowadzone są zajęcia rewalidacyjne dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna może być udzielana poprzez rozmowy telefoniczne, konsultacje e-mail (e-dziennik), spotkania on-line (Teams) lub, w szczególnych przypadkach, bezpośrednio w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Jeśli ktoś z Państwa lub Wy drodzy Uczniowie potrzebujecie się z nami skontaktować piszcie do nas w e-dzienniku (klasy I- IV pedagog - Agnieszka Głowacka, psycholog - Agata Pypłacz, klasy V - VIII pedagodzy - Dorota Rogoza, Marek Bawolski, psycholog - Karolina Wojciechowska) lub na służbowe adresy mailowe:

Agnieszka Głowacka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agata Pypłacz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dorota Rogoza - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Bawolski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karolina Wojciechowska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na bieżąco informujemy (e-dziennik Ogłoszenia) o dostępnych formach pomocy psychologiczno-pedagogicznej również poza szkołą.

Wsparcia naszym uczniom oraz ich rodzicom udzielają pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5, ul Czakowskiego 28, tel. 71 798 68 31.

Zespół wsparcia psychologiczno-pedagogicznego