Informacje dotyczące odpisów i opłat

Zasady zgłaszania odpisów:

• Nieobecność dzieci/pracowników na obiadach należy zgłaszać do godz. 900 rano dnia poprzedzającego nieobecność (odpisy realizowane są za minimum dwa dni i więcej) pod numer telefonu: 71 798 68 54 wewnętrzny 115, mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w pokoju intendenta (budynek B, drugie piętro, pokój nr 35).
  • Wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu mogą zostać odliczone od wpłaty za kolejny miesiąc, jednak tylko i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu tego z intendentem.
  • Nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie, nie będą odliczane.
  • Jeśli dziecko/pracownik uczestniczą w wycieczce(wyjściu) należy ten fakt zgłosić w taki sposób, jak jest to opisane w punkcie 1.
  • W przypadku kwarantanny odpis za obiady robiony jest odgórnie dla całej klasy od momentu wysłania dzieci do domu, do końca kwarantanny. To jedyna sytuacja, kiedy nie jest konieczne zgłaszanie odpisów z tego tytułu osobno przez rodziców.

Płatności za obiady:

Obiady nie będą wydawane w okresie:

14 – 19 kwietnia -wiosenna przerwa świąteczna (czwartek- wtorek)

2 maja – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (poniedziałek)

3 maj- Święto Konstytucji 3 Maja  (wtorek)

24 – 26 maj – egzamin ósmoklasisty (wtorek-czwartek) – tylko dla klas IV-VIII, klasy I-III otrzymują obiady

16 czerwiec – Boże Ciało (czwartek)

17 czerwiec – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (piątek)

24 czerwiec – zakończenie roku szkolnego (piątek)

Informowanie o płatnościach:

Na stronie internetowej Szkoły i przy głównych wejściach do budynku A i B co miesiąc będzie się pojawiać informacja dotycząca ilości dni obiadowych w danym miesiącu i dokładnej kwoty, którą trzeba będzie przelać na konto bankowe Szkoły.

Finansowanie obiadów dla dzieci z Ukrainy

Istnieje możliwość uzyskania finansowania posiłków w szkole dla dzieci z Ukrainy, które uciekły przed wojną, przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Konieczne jest wcześniejsze złożenie wniosku.
Po wszelkie informację zgłaszać należy się do Zespołu Terenowej Pracy Socjalnej nr 6
ul. Kamieńskiego 190 (wejście po prawej stronie budynku)
kom. 501 020 640; 501 023 743

Інормуємо, що через Міський Центр Соціальної Допомоги уВроцлаві (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu) є можливість отримати фінансову допомогу на шкільні обіди для дітей з
України, які втекли від війни.
До цього необхідно заздалегідь подати заяву.
Про докладну інформацію потрібно звернутися за адресою:

Zespół Terenowej Pracy Socjalnej nr 6
ul. Kamieńskiego 190 ( вхід по правій стороні будинку )
тел.: 501-020-640; 501-023-743