Chór REMIX naszej szkoły na koncercie

 17 maja 2022 roku w auli Politechniki Wrocławskiej nasz szkolny chór REMIX wystąpił w koncercie pt. „Czy mnie widzisz? Czy mnie słyszysz?” w prezentacji zespołów, chórów o tematyce nawiązującej do kampanii pn. 2022 - Wrocławskim Rokiem Dobrych Relacji – Przeciw Samotności. (Utwory w dowolnie wybranym języku o tematyce samotność, osamotnienie, przyjaźń, miłość, pomoc, współpraca, nadzieja itp.)

Chór w nowym składzie zaprezentował dwa utwory: „Kolorowe dzieci” i „We Are the Word” przy oklaskach i wspólnym śpiewie z publicznością.

 photo 2022 05 21 19 12 47  dyplom chóru repertuar  photo 2022 05 21 19 17 53

 

      REMIX 

szkolny zespół muzyczny

założony i prowadzony od 2008 roku przez mgr sztuki Annę Krysztofińską.

W 2009 roku powstał Hymn zespołu a w 2012 zyskaliśmy LOGO.

                                                                                       FB FindUsonFacebook online 144 pl PL 

                                                                                                          

W latach 2013-2014 REMIX działał w projekcie Śpiewający Wrocław koncertując na scenach Akademii Muzycznej i Filharmonii Wrocławskiej.

Chór REMIX brał udział w World Music Days 2014 występując w dwóch koncertach: w Teatrze Muzycznym Capitol oraz w Saloniku Trzech Muz.

W 2015 roku zespół REMIX  nagrał swoją płytę w studio nagraniowym MDK Fabryczna.

Dwukrotnie brał udział w I i II Wrocławskiej Tamborradzie w ramach Europejskiej Stolicy Kultury.

                                            

Sukcesy:

     -  Nagroda w II Festiwalu  Kolęd i Pastorałek "Świąteczne Śpiewanie" w 2009 r.,

     - 2 miejsce w VI Festiwalu Piosenki „Żołnierski Rytm 2012”,

     - 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Muzyka i tolerancja” w 2014 r.,

     - 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej w 2015 r.,

     - 1 miejsce w XIV Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w 2016 r.,

 - 2 miejsce w XI Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w 2017 r.,

 - 2 miejsce w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w 2017 r.,

 - 1 miejsce w XVI Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w 2018 r.

 Filmy Chóru Remix

chór REMIX

Załączniki:
Pobierz plik (Etykieta płyty.doc)Płyta[Płyta]335 kB
Pobierz plik (HYMN ZESPOŁU REMIX.doc)Hymn zespołu[Hymn zespołu]326 kB
Pobierz plik (REGULAMIN ZESPOŁU REMIX.doc)Regulamin zespołu[Regulamin zespołu]325 kB
Pobierz plik (ZGODANAWYKORZYSTANIEWIZERUNKUDZIECKA.doc)Zgoda na zdjęcia[Zgoda na zdjęcia]20 kB

Chór Remix uczcił 100-tną rocznicę Odzyskania Niepodległości przez cały 2018 rok

 • 24 lutego 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury Wrocław-Krzyki na XII Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej. W konkursie stratowało 59 solistów i zespołów z całego regionu. Nasze uczennice z zespołu REMIX, zostały zasłużenie wyróżnione przez Jury  w kategorii wiekowej od 10 do 12 lat zespoły. 
 • 16 kwietnia 2018 r. chór REMIX wziął udział w V Przeglądzie Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych w Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Nasz chór zaprezentował się w 33 osobowym składzie i wzruszająco wykonał dwa utwory: "Mury" z akompaniamentem dwóch naszych gitarzystek i "Róża i bez" przy oklaskach publiczności.
 •  W dniu 27 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Święto Flagi Państwowej i Konstytucji Trzeciego Maja. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy IV d i chór ,, Remix”.
 •  W dniu 30 kwietnia 2018r.  bralismy udział w Osiedlowej Paradzie Niepodległości organizowanej przez pana Bolesława Langa (Salonik Trzech Muz) i zarząd osiedla Karłowice - Różanka.  Uczestnicy w pochodzie przeszli do amfiteatru na osiedle ,, Polanka”. Pochód prowadzili strażnicy miejscy siedzący na koniach, co wzbudziło wielkie zainteresowanie przechodniów. Amfiteatr zajęli chór ,, Remix” i młodzi aktorzy z klasy IV d, którzy zaprezentowali społeczności lokalnej swój talent oraz przybliżyli historię symboli narodowych i konstytucji.
 •  6 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 8 we Wrocławiu odbył się XVI Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej, na którym zajęliśmy  I miejsce.
 • Chór REMIX wziął czynnie udział w wydarzeniu "Zaśpiewajmy dla Niepodległej" na pl. Wolności w dniu 10 listopada 2018 roku. Próbowaliśmy ustanowić rekord świata w śpiewaniu dla Niepodległej Piechota.
 •  W dniu 13 listopada uczniowie z klasy V D i chóru REMIX zaprezentowali program artystyczny pt. ,,Droga do niepodległości”, który zakończył obchody Dnia 11 Listopada w naszej szkole.
 • Rok szkolny 2018/2019
 • Chór REMIX tradycyjnie śpiewająco inaugurował nowy rok szkolny 2018/2019.
 • 6 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 8 we Wrocławiu odbył się XVI Festiwal Pieśni i Piosenki PatriotycznejZ prawdziwą przyjemnością informuję o wielkim sukcesie naszych uczennic z chóru REMIX, które zajęły  I miejsce na Festiwalu.

         Filmy: 11 Listopada (Uwięziony ptak) i Niepodległa

            

 • Chór REMIX wziął czynnie udział w wydarzeniu "Zaśpiewajmy dla Niepodległej" na pl. Wolności w dniu 10 listopada 2018 roku. Próbowaliśmy ustanowić rekord świata w śpiewaniu dla Niepodległej Piechota.

Remix

Zapraszamy do oglądania zdjęć w Galerii Remix śpiewa dla Niepodległej  oraz wspólnego śpiewania Pieśni Patriotycznych. Artykuł w Internecie Radio Wrocław i na You Tube Zaśpiewaliśmy dla Niepodległej.

 • 13 listopada w bogatym repertuarze Remix zaprezentował się na 4 Apelach szkolnych.

                        filmy Piosenki patriotyczne                       

 

 • VI Przegląd Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych "Wielokulturowy Wrocław"

29 marca 2019 roku w sali koncertowej Filharmonii Wrocławskiej odbył się VI Przegląd Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych "Wielokulturowy Wrocław". Wystąpiło 22 zespołów chóralnych. Nasz szkolny chór REMIX brawurowo zaprezentował śpiewając i tańcząc: "Piosenkę o muzyce" i "Dancing Queen" przy wtórze i gromkich oklaskach publiczności.