Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Szkoła Podstawowa nr 50 serdecznie zaprasza uczniów klas trzecich do wzięcia udziału w rekrutacji do oddziałów sportowych (na poziomie klas IV) o profilach: PŁYWANIE oraz PIŁKA SIATKOWA, które zostaną utworzone we wrześniu 2021 r. w SP nr 50 we Wrocławiu.

Harmonogram rekrutacji do klas sportowych oraz sposób jej przeprowadzenia jest w bardzo dużym stopniu uzależniony o sytuacji epidemicznej obecnie panującej w naszym kraju.

Poniżej przedstawiamy Państwu niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego:

1) Złożenie niezbędnych dokumentów: (pliki do pobrania)

- podanie o przyjęcie do oddziału sportowego w nieprzekraczalnym terminie do 1 czerwca 2021 r. (załącznik nr 1)

Podanie mogą Państwo przesłać w formie elektronicznej lub skanem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub poprzez e-dziennik (Librus).

- zgodę od lekarza pierwszego kontaktu lub oświadczenie rodzica o braku przeciwskazań zdrowotnych do podejmowania wysiłku fizycznego (załącznik nr 2)

- w przypadku osób nie będących uczniami Szkoły Podstawowej Nr 50 we Wrocławiu – opinii wychowawcy (załącznik nr 3).

Dokumenty (załączniki: nr 2 i 3) należy dostarczyć najpóźniej w dniu testu sprawnościowego lub przesłać w formie elektronicznej lub skanem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) Przystąpienie do testu sprawności ogólnej dla kandydatów

Terminy testów sprawności ogólnej zostaną podane do Państwa wiadomości z tygodniowym wyprzedzeniem w zależności od możliwości jego przeprowadzenia w warunkach zagrożenia epidemicznego w Polsce (przewidywany termin wspomnianych testów wstępnie jest zaplanowany na drugi tydzień czerwca 2021 r.).

Wraz z rozwojem sytuacji pandemii w Polsce będziemy na bieżąco informować  Państwa (poprzez e-dziennik oraz stronę internetową Szkoły) o uwarunkowaniach procesu rekrutacji do oddziałów sportowych w Szkole Podstawowej nr 50 we Wrocławiu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!