Harmonogram przebiegu dalszej części rekrutacji do oddziałów sportowych
o profilu piłka siatkowa i pływanie na rok szkolny 2021/2022

16.06.2021godz. 12.00: ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia do oddziałów sportowych o profilu piłka siatkowa i pływanie – informacje można odebrać osobiście w sekretariacie szkoły lub telefonicznie pod numerem 71 798 68 54 (wew. 106)

16-18.06.2021 – termin składania odwołań

21.06.2021godz.17.00: spotkanie z rodzicami osób zakwalifikowanych do oddziału sportowego o profilu piłka siatkowa– I piętro budynek A

22.06.2021godz.17.00: spotkanie z rodzicami osób zakwalifikowanych do oddziału sportowego o profilu pływanie – I piętro budynek A

24.08.2021 – ogłoszenie listy uczniów przyjętych do oddziałów sportowych na rok szkolny 2021/2022

REKRUTACJA DO KLAS SPORTOWYCH – HARMONOGRAM SPRAWDZIANÓW PREDYSPOZYCJI

Sprawdzian predyspozycji do klasy o profilu piłka siatkowa

I termin - 08.06.2021 godz. 16.30 hala sportowa w budynku A
II termin - 15.06.2021 godz. 16.30 hala sportowa w budynku A

Sprawdzian predyspozycji do klasy o profilu pływanie

I termin - 09.06.2021 godz. 16.30 hala sportowa w budynku A
                   10.06.2021 godz.16.30 pływalnia w budynku A
II termin - 15.06.2021 godz. 16.30 hala sportowa i pływalnia w budynku A

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Szkoła Podstawowa nr 50 serdecznie zaprasza uczniów klas trzecich do wzięcia udziału w rekrutacji do oddziałów sportowych (na poziomie klas IV) o profilach: PŁYWANIE oraz PIŁKA SIATKOWA, które zostaną utworzone we wrześniu 2021 r. w SP nr 50 we Wrocławiu.

Harmonogram rekrutacji do klas sportowych oraz sposób jej przeprowadzenia jest w bardzo dużym stopniu uzależniony o sytuacji epidemicznej obecnie panującej w naszym kraju.

Poniżej przedstawiamy Państwu niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego:

1) Złożenie niezbędnych dokumentów: (pliki do pobrania)

- podanie o przyjęcie do oddziału sportowego w nieprzekraczalnym terminie do 1 czerwca 2021 r. (załącznik nr 1)

Podanie mogą Państwo przesłać w formie elektronicznej lub skanem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub poprzez e-dziennik (Librus).

- zgodę od lekarza pierwszego kontaktu lub oświadczenie rodzica o braku przeciwskazań zdrowotnych do podejmowania wysiłku fizycznego (załącznik nr 2)

- w przypadku osób nie będących uczniami Szkoły Podstawowej Nr 50 we Wrocławiu – opinii wychowawcy (załącznik nr 3).

Dokumenty (załączniki: nr 2 i 3) należy dostarczyć najpóźniej w dniu testu sprawnościowego lub przesłać w formie elektronicznej lub skanem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) Przystąpienie do testu sprawności ogólnej dla kandydatów

Terminy testów sprawności ogólnej zostaną podane do Państwa wiadomości z tygodniowym wyprzedzeniem w zależności od możliwości jego przeprowadzenia w warunkach zagrożenia epidemicznego w Polsce (przewidywany termin wspomnianych testów wstępnie jest zaplanowany na drugi tydzień czerwca 2021 r.).

Wraz z rozwojem sytuacji pandemii w Polsce będziemy na bieżąco informować  Państwa (poprzez e-dziennik oraz stronę internetową Szkoły) o uwarunkowaniach procesu rekrutacji do oddziałów sportowych w Szkole Podstawowej nr 50 we Wrocławiu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!