bip

Edukacja wczesnoszkolna

szkola z misja duze

instaling logo male

Liveworksheets

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Zakończenie roku klas trzecich.

25. czerwca zakończyliśmy wspólnie rok szkolny 2020/2021. Był to wyjątkowy dzień przede wszystkim dla uczniów klas trzecich, którzy kończą już ten etap edukacji. Życzymy im powodzenia w starszych klasach.

      

 

Lekturki spod chmurki - Międzynarodowy projekt czytelniczy.

W tym roku szkolnym klasa II F wzięła udział w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym – Lekturki spod chmurki. Projekt składał się z trzech modułów i w każdym z nich mogliśmy wybrać sobie wyjątkową książkę do przeczytania. Oprócz radości z czytania realizowaliśmy dodatkowe zadania związane z wybraną lekturą. A jakie? Przeróżne i zdecydowanie fantastyczne! Budowaliśmy makiety, zorganizowaliśmy pokaz mody, piknik czytelniczy i.. wiele innych. 

   

 

 

Dzień Pustej Klasy

Jest to wyjątkowa, międzynarodowa inicjatywa promującą wartość edukacji na świeżym powietrzu. Dlatego też 18. czerwca nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej chętnie przystąpili do tego projektu. Tego dnia spędzili ze swoimi uczennicami i uczniami poza budynkiem szkoły przynajmniej jedną lekcję. Wszystko po to, aby odkrywać wartość edukacji terenowej – prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającej formy edukacji na świecie. Był to naprawdę wyjątkowy dzień.

  

   

Konkurs Ortograficzny klas III

Dnia 9 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny klas III.
Szczególnie gratulujemy zespołowi z KLASY IIIB (w składzie: Bartosz Kamiński, Justyna Januszewska, Jan Kuklis), który wykazał się najlepszą znajomością ortografii i zajął I miejsce. II miejsce zdobyła klasa III a, natomiast III miejsce należy do klasy III d.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.