Nakrętki dla Hospicjum – zakończenie akcji.

Otrzymaliśmy następującą informację od Fundacji Wrocławskie Hospicjum Dla Dzieci:

„Z przykrością piszę, aby przekazać ważną informację dotyczącą naszej długoletniej akcji "Nakrętki dla Hospicjum", w której z Państwa bezcennym wsparciem braliśmy udział przez ostatnie 13 lat.

W związku z nadchodzącą ustawą, która ma wejść w życie w maju 2024 roku i regulować przytwierdzanie nakrętek do butelek plastikowych, jesteśmy zmuszeni zakończyć naszą akcję. To trudne dla nas rozstanie po tylu latach wspólnego angażowania się dla dobra Podopiecznych”.

W związku z tą informacją również w Naszej Szkole kończymy akcję zbierania nakrętek. Jeszcze tylko do końca marca można dostarczyć do nas nakrętki, a my przekażemy je Fundacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję.

wszystkich chętnych uczniów klas I - VIII

do udziału we wspólnej zabawie

w ramach kolejnej edycji

VII Szkolnego Przeglądu Młodych Talentów,

który odbędzie się 21 marca 2024 roku

w Atrium w budynku A

Szczegóły w załącznikach.

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin VII Szkolnego Konkursu Talentów_ze zmianami.odt)Regulamin[ ]26 kB
Pobierz plik (VI Szkolny Konkurs Talentów - zgody i klauzula informacyjna.odt)Zgody[ ]28 kB

Szkoły Pełne Talentów 2

Nasza Szkoła po raz drugi przystąpiła do akcji Szkoły Pełne Talentów. Zbieramy Talenciaki, które później wymienimy na atrakcyjne wyposażenie szkolne.
Talenciaki są wydawane we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.

W jaki sposób przekazać zebrane punkty (Talenciaki) Naszej Szkole?

Są trzy drogi:

1. Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.
2. Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.
3. Przekazując Talenciaki fizycznie Naszej Szkole do specjalnie przygotowanych pudełek, które czekają przy wejściu w obu budynkach.

W zeszłym roku uzbieraliśmy prawie 25 tysięcy Taleniaków, które wymieniliśmy na fantastyczne nagrody. Mamy nadzieję w tym roku uzbierać jeszcze więcej!

Zachęcamy Wszystkich do udziału w akcji i wsparcia Naszej Szkoły.