szkola z misja duze

Rozstrzygnięcie   świetlicowego konkursu  pt.,,Strój Pani Wiosny".

Miło nam ogłosić , iż w dniu 21 marca  2019 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego „Strój Pani Wiosny ”. Komisja Konkursowa miała trudne zadanie. Ostatecznie, po długich naradach Komisja przyznała:

Miejsce I  Ewa Bartkowska klasa 1b

Miejsce II  Emilia Politacha klasa 2b

Miejsce III  Maja Józefiak klasa 2c

Wyróżnienia   Natalia Uzorko klasa 1d, Lena Grębowska klasa 1c

Serdecznie gratulujemy laureatom. Po odbiór nagród oraz dyplomów uczniów zapraszamy do świetlicy szkolnej w budynku B  od 22marca.

Nauczyciele świetlicy

Sukcesy Naszych Uczennic w konkursach plastycznych!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Lena Szkirpan z klasy IA, zajęła I miejsce w konkursie międzyświetlicowym pt "Bezpieczne ferie", zorganizowanym przez  Szkołę Podstawową nr 9 we Wrocławiu.

Kolejnym naszym sukcesem jest zajęcie III miejsca przez Dominikę Łuc z klasy IIIC w konkursie plastycznym pt: „Koty, kotki, koteczki” przez . Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową  nr 71 we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy dalszych sukcesów!!!

UWAGA KONKURS!

Już niedługo przybędzie do nas Pani Wiosna- słynie z tego, że przychodzi z wizytą w bardzo pięknych stroju.

A w co ubrana będzie w tym roku??

Z tej właśnie okazji ogłaszamy świetlicowy konkurs na zaprojektowanie stroju Pani Wiosny.

( konkursowa praca ma przedstawiać postać Pani Wiosny w zaprojektowanych strojach).

Technika pracy – dowolna.

Format – A4/A3.

Każda praca powinna być podpisana na odwrocie : imię, nazwisko, klasa.

Prace należy dostarczać do świetlicy w budynku B do 19 marca .Wyniki zostaną ogłoszone 21 marca 2019r.

Trzy najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Życzymy powodzenia i wielu wspaniałych pomysłówJ

Mini Playback Show!

W środę 27 lutego odbyła się w świetlicy zabawa Mini Playback Show!Dzieci przebierały się za swoich ulubionych wykonawców i wykonywały ich utwory z playbacku.Wszyscy świetnie się bawili, zarówno wykonawcy jak i publiczność.