Dominika Kubów kl. IV G

Wizyta przedszkolaków z Przedszkola nr 149 we Wrocławiu

We wtorek 20 lutego świetlicę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 149  ,,Tęczowa Polanka" we Wrocławiu.

Chcieliśmy pokazać przyszłym uczniom naszej szkoły jak można wesoło spędzić czas w świetlicy.

Zaprosiliśmy dzieci do wspólnej zabawy. Były pląsy, tańce i zabawy integracyjne.

Uczniowie uczęszczający do świetlicy pięknie zajęli się młodszymi kolegami i koleżankami.

Mamy nadzieję,że jeszcze się spotkamy!

ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA MASKE KARNAWAŁOWĄ

W konkursie wzięło udział 15 Szkół Podstawowych z Wrocławia. Nadesłano 34 prac.

Komisja konkursowa po burzliwych obradach przyznała 3 miejsca:

I miejsce - Aniela Dojlido - SP nr 113 Wrocław

II miejsce - Nikola Sobiech  - SP nr 99 Wrocław

III miejsce - Julia Błaszczyk - SP nr 26 Wrocław

Wszystkim uczniom składamy serdeczne gratulacje!

Nauczyciele świetlicy.

Podsumowanie Kiermaszu Świątecznego

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Podczas Kiermaszu Świątecznego padł rekord! Udało nam się zebrać aż 2500zł!

Nie udałoby się to bez Was i Waszego wkładu w to przedsięwzięcie.

Poświęciliście czas, którego zawsze nam brakuje w okresie przedświątecznym.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i  zaangażowanie.

Cały dochód ze sprzedaży rękodzieła i wypieków zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Domowe "Nadzieja” w Strzelinie.

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”

(Ks. Mieczysław Maliński).

Więcej zdjęć w galerii

Świetlicowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

W środę 20 grudnia odbył się w świetlicy konkurs kolęd i pastorałek.Uczniowie wykonywali kolędy w dwóch turach.Zgosiło się dużo uczestników.Poziom wykonania utworów był bardzo wyrównany.

W pierwszej turze konkursu, pierwsze miejsce zajęła Zosia Mikołajczyk z klasy III G,

drugie miejsce przypadło Wiktorii Raszowskiej z klasy IV D, natomiast trzecie uczennicom klasy III C Natalii Hausotter i Mai Brodowskiej.

W klasach pierwszych pierwsze miejsce zajęły Julia Pol z klasy IB i Emilia Kasprzyk z klasy I D, drugie miejsce przypadło Kubie Szyszce z klasy I A i Zosi Adamiec z klasy I C, natomiast na miejscu trzecim znaleźli  się Piotr Staniucha z klasy I B, oraz Natalia Sikora z klasy ID.

W drugiej turze miejsce pierwsze zajęła Patrycja Czajkowska z klasy II A,

drugie miejsce przypadło Piotrowi Rogozińskiemu i Aleksandrowi Kowalczykowskiemu z klasy III F.

Nagrodę otrzymał również Kuba Springer z klasy III C, który zajął trzecie miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów wokalnych!