szkola z misja duze

Liveworksheets

Rozstrzygnięcie XX Miejskiego Konkursu Plastycznego ,,Maska karnawałowa".

Dnia 7 lutego 2020r. został rozstrzygnięty XX Miejski Konkurs Plastyczny pt."Maska karnawałowa",zorganizowany przez nauczycieli świetlicy SP nr 50 we Wrocławiu.

Prace konkursowe były wykonane różnorodnymi technikami, bogato zdobione, kolorowe i zachęcające do wykorzystania ich na balu karnawałowym.

Jury miało trudne zadanie i po długich naradach przyznało trzy miejsca oraz trzy wyróżnienia.

I miejsce Milena Palczak SP nr 50

II miejsce Szymon Drwal SP nr 4

III miejsce Nina Szuturma SP nr 99

Wyróżnienia otrzymują:

Maja Gondek ZSP nr 17

Maria Jankowska SP nr 50

Hanna Dumicz ZS nr 9

Nagrody, dyplomy i podziękowania zostaną wysłane początą.

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie!

Międzypokoleniowe spotkanie z Seniorami

W piątek 17 stycznia Uczniowie z klasy III D odwiedzili podopiecznych Dziennego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kraszewskiego 2 we Wrocławiu.

Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowany przez Panią Ewę Bujko – Jankowską oraz pomogły Seniorom w wykonaniu kwiatów techniką orgiami. Wręczyły także samodzielnie wykonane kartki z życzeniami.

Jak co roku nasze spotkania wywołują ogromne emocje zarówno wśród podopiecznych DDPS jak i Uczniów naszej szkoły.

Nie obyło się bez wzruszeń…

Agnieszka Głowacka - pedagog, Edyta Podalak - nauczyciel świetlicy

Podsumowanie Kiermaszu Świątecznego
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Dzięki pomocy oraz zaangażowaniu całej społeczności szkolnej w zorganizowanie Kiermaszu Świątecznego udało nam się zebrać kwotę 4016,20 zł!!!
Cały dochód ze sprzedaży ozdób świątecznych i wypieków został przekazany na rzecz Fundacji wpierającej osoby niepełnosprawne "Słoneczko" ze Złotowa KRS:0000186434 oraz Stowarzyszenia Hospicjum Domowe "Nadzieja" ze Strzelina KRS:0000391808.
Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w zbiórkę!
Nauczyciele świetlicy

XX Miejski Konkurs Plastyczny,,Maska Karnawałowa".

Nauczyciele świetlicy serdecznie zapraszają wychowanków świetlic i ich opiekunów  do udziału

w XX MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

„MASKA KARNAWAŁOWA"

Regulamin konkursu w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!