szkola z misja duze

Międzypokoleniowe spotkanie z Seniorami

W piątek 17 stycznia Uczniowie z klasy III D odwiedzili podopiecznych Dziennego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kraszewskiego 2 we Wrocławiu.

Dzieci przedstawiły krótki program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowany przez Panią Ewę Bujko – Jankowską oraz pomogły Seniorom w wykonaniu kwiatów techniką orgiami. Wręczyły także samodzielnie wykonane kartki z życzeniami.

Jak co roku nasze spotkania wywołują ogromne emocje zarówno wśród podopiecznych DDPS jak i Uczniów naszej szkoły.

Nie obyło się bez wzruszeń…

Agnieszka Głowacka - pedagog, Edyta Podalak - nauczyciel świetlicy

Podsumowanie Kiermaszu Świątecznego
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Dzięki pomocy oraz zaangażowaniu całej społeczności szkolnej w zorganizowanie Kiermaszu Świątecznego udało nam się zebrać kwotę 4016,20 zł!!!
Cały dochód ze sprzedaży ozdób świątecznych i wypieków został przekazany na rzecz Fundacji wpierającej osoby niepełnosprawne "Słoneczko" ze Złotowa KRS:0000186434 oraz Stowarzyszenia Hospicjum Domowe "Nadzieja" ze Strzelina KRS:0000391808.
Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w zbiórkę!
Nauczyciele świetlicy

XX Miejski Konkurs Plastyczny,,Maska Karnawałowa".

Nauczyciele świetlicy serdecznie zapraszają wychowanków świetlic i ich opiekunów  do udziału

w XX MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

„MASKA KARNAWAŁOWA"

Regulamin konkursu w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!
Nauczyciele świetlicy

Rozstrzygnięcie konkursu pt.,,Najpiękniejsza ozdoba choinkowa".

Miło nam poinformować, iż w dniu 17 grudnia 2019 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Komisja Konkursowa miała trudne zadanie. Ostatecznie, po długich rozmowach i naradach Komisja przyznała:

uczniowie klas 0-III

Miejsce I: Maciej Piszko, kl.1b

Miejsce II: Małgorzata Kozioł, kl.2a

Miejsce III:  Andrii Brovchenko, kl.2f

Wyróznienie: Anna Brovchenko, Lena Ondrusko z kl.0

uczniowie klas IV-VIII

Miejsce I: Marzena Pilawa, kl.4b

Miejsce II: Daria Kudlai, kl.4c

Miejsce III:  Lena Andrzejewska, kl.6e

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Po odbiór nagród oraz dyplomów laureatów zapraszamy od 8 stycznia do świetlicy szkolnej (uczniowie z klas 0-III świetlica budynek B, z klas IV-VIII świetlica budynek A). Wszystkim uczestnikom konkursu pięknie dziękujemy i zapraszamy do uczestnictwa za rok. Prace z konkursu  zostały przekazane na Kiermasz Świąteczny, a kwota zebrana wspomoże wybrany cel charytatywny.