szkola z misja duze

Liveworksheets

HARMONOGRAM TESTÓW SPRAWNOŚCI OGÓLNEJ DO ODDZIAŁÓW SPORTOWYCH

Uprzejmie informujemy, że - w ramach rekrutacji do klas IV sportowych - w dniach 8 i 9  czerwca 2020 r. odbędą się testy sprawności ogólnej, wg następującego harmonogramu:

- 8 czerwca 2020 r. godz. 16.00 - klasa siatkarska

- 9 czerwca 2020 r. godz. 16.00 - klasa pływacka

Zbiórka kandydatów w stroju sportowym na parkingu przy sali gimnastycznej w budynku A w danym dniu, o godz. 15.45.

W dniu 15 czerwca o godz. 17.00 odbędzie się II termin testów do obu oddziałów sportowych dla osób, które z powodu choroby lub wypadku losowego, nie mogły wziąć udziału w I terminie.

Informacja o przyjętych uczniach do oddziałów sportowych będzie dostępna w sekretariacie Szkoły 17 czerwca od godz. 12.00.

Na egzamin prosimy przynieść wypełnione Oświadczenie (Załącznik).

Testy odbędą się zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Szkoła Podstawowa nr 50 serdecznie zaprasza uczniów klas trzecich do wzięcia udziału w rekrutacji do oddziałów sportowych (na poziomie klas IV) o profilach: PŁYWANIE oraz PIŁKA SIATKOWA, które zostaną utworzone we wrześniu 2020 r. w SP nr 50 we Wrocławiu.

Harmonogram rekrutacji do klas sportowych oraz sposób jej przeprowadzenia jest w bardzo dużym stopniu uzależniony o sytuacji epidemicznej obecnie panującej w naszym kraju.

Poniżej przedstawiamy Państwu niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego:

1) Złożenie niezbędnych dokumentów:

- podanie o przyjęcie do oddziału sportowego w nieprzekraczalnym terminie do 1 czerwca 2020 r. (załącznik nr 1)

Podanie mogą Państwo przesłać w formie elektronicznej lub skanem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez e-dziennik (Librus).

- zgodę od lekarza pierwszego kontaktu lub oświadczenie rodzica o braku przeciwskazań zdrowotnych do podejmowania wysiłku fizycznego (załącznik nr 2)

- w przypadku osób nie będących uczniami Szkoły Podstawowej Nr 50 we Wrocławiu – opinii wychowawcy (załącznik nr 3).

Dokumenty (załączniki: nr 2 i 3) należy dostarczyć najpóźniej w dniu testu sprawnościowego lub przesłać w formie elektronicznej lub skanem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) Przystąpienie do testu sprawności ogólnej dla kandydatów

Terminy testów sprawności ogólnej zostaną podane do Państwa wiadomości z tygodniowym wyprzedzeniem w zależności od możliwości jego przeprowadzenia w warunkach zagrożenia epidemicznego w Polsce.

Dla kandydatów do oddziału sportowego o profilu pływanie odbędzie się tylko test sprawności ogólnej (vide – Sprawdzian predyspozycji do oddziału sportowego o profilu pływanie w Szkole podstawowej nr 50 we Wrocławiu).
Test umiejętności pływackich nie może zostać przeprowadzony ze względu na obecną sytuację, tj. zagrożenia epidemicznego – trenerzy przeprowadzający rekrutację do tego oddziału m. in. będą się opierać na ocenie umiejętności nabytych przez uczniów na zajęciach SKS z pływania dla klas III).

Test sprawności ogólnej dla kandydatów do klasy o profilu piłka siatkowa odbędzie zgodnie
z dotychczasowymi zasadami (vide – Sprawdzian predyspozycji do oddziału sportowego o profilu piłka siatkowa w Szkole podstawowej nr 50 we Wrocławiu).

Wraz z rozwojem sytuacji pandemii w Polsce będziemy na bieżąco informować Państwa (poprzez e-dziennik oraz stronę internetową Szkoły) o uwarunkowaniach procesu rekrutacji do oddziałów sportowych w Szkole Podstawowej nr 50 we Wrocławiu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!