Edukacja wczesnoszkolna

szkola z misja duze

KAMPANIA „TRZYMAJ SIĘ PROSTO”

18 - 22.02.2019r.

CELE:

- aktywny udział w kampanii „Trzymaj się prosto”,

- propagowanie zdrowego stylu życia,

- wdrożenie korekcyjnej postawy uczniów podczas zajęć w klasie.

PROPOZYCJE ZADAŃ DLA KLAS 0 - III:

Czytaj więcej...

SZKOLNY ETAP KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS I - III

24.01.2019 r. odbył się szkolny etap Konkursu Recytatorskiego, którego motywem przewodnim była rymowanka "Kwiaty, motyle, zieleń traw. W zielone z poezją się baw".

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I-III. Komisja w składzie: Pan Dyrektor Przemysław Dubaniowski, Pani Marzena Dobrzańska (logopeda), Pani Agnieszka Międła (nauczyciel świetlicy,) oceniająca prezentacje recytatorskie miała bardzo trudne zadanie. Poziom przygotowania uczniów, do konkursu, był bardzo wysoki. Ostatecznie, po długich obradach, komisja ogłosiła wyniki:
I miejsce - Bartosz Chwalibóg z kl. I b
II miejsce - Julia Pisanko z kl. I c
III miejsce - Jan Szelwika z kl. III b

Laureaci I, II i III miejsca będą reprezentowali naszą szkołę w następnym etapie konkursu.
Komisja przyznała również wyróżnienia dla:

Michaliny Buch z kl. I f
Natalii Ładoś z kl. II a
Katarzyny Skowrońskiej z kl. II b
Igora Holoborodko z kl. III b
Krzysztofa Miśkiewicza z kl. III c

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnym etapie konkursu.

Bez nazwy                     Bez nazwy 3
               Bez nazwy 5                  Bez nazwy 1

BAL KARNAWAŁOWY DLA UCZNIÓW KLAS 0 - III

NAPIS22 stycznia odbył się BAL KARNAWAŁOWY dla najmłodszych uczniów naszej Szkoły. Starannie przygotowane przez rodziców, fantazyjne stroje ubarwiły korytarz szkolny. Uczniowie z klas 0-III chętnie bawili się na udekorowanym kolorowymi balonami  parkiecie. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Podczas imprezy odbywały się także korowody oraz tory przeszkód w których uczniowie chętnie brali udział. Warto nadmienić, iż rodzice przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek w salach klasowych. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.

Wyniki szkolnego etapu XVIII Miejskiego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie krasnale”

21 stycznia 2019r. odbył się szkolny etap Miejskiego Konkursu „Wrocławskie krasnale”. Wzięło w nim udział 7 uczniów z trzech klas III.

Największą liczbę punktów zdobyli:

Oliwia Mielczarek z klasy III c
Krzysztof Pajek z klasy III b
Aleksandra Pniaczek z klasy III c

Gratulujemy sukcesu uczniom i ich nauczycielkom Małgorzacie Oleszko - IIIc oraz Beacie Kruszyk - IIIb

Życzymy powodzenia w etapie międzyszkolnym.