Martyna Stysiak VIIC

Edukacja wczesnoszkolna

trąbka

SPOTKANIE MUZYCZNE Z DZIADKIEM BACHEM

Tytuł pierwszego wrześniowego koncertu to trąbka - prezentacja rodziny instrumentów dętych blaszanych. Mogliśmy usłyszeć hejnały, sygnały. Dziadek Bach pięknie zagrał na trąbce pieśń. My również mogliśmy zagrać kilka  dźwięków na tym ciekawym instrumencie.
Jak zwykle świetnie się bawiliśmy i bardzo Nam się podobało.

Zdjęcia w galerii

Synapsik MEN edycja 6bKONKURS PRZEDMIOTOWY SYNAPSIK „ MEN” dla klas II i III

Mamy przyjemność zaprosić uczniów klas II oraz III do wzięcia udziału w kolejnej VI edycji konkursu: Synapsik "MEN" Organizowany konkurs ma charakter ogólnopolski. Testy konkursowe dla poszczególnych klas są przygotowywane przez zespół ekspertów w oparciu o obowiązującą podstawę programową.

Opłata za konkurs wynosi 9zł od ucznia. Uczniowie wpłacają kwotę do wychowawcy klasy do 15 października. Konkurs odbędzie się pod koniec października. Dokładny termin będzie podany po przesłaniu materiałów konkursowych przez organizatora konkursu.

Szkolny koordynator: Beata Kruszyk

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

szkola 4 wrzesien3l 638x381Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego  odbyło się w piątek 4 września 2017r. Dyrektor Szkoły dr Przemysław Dubaniowski bardzo ciepło i serdecznie przywitał całą społeczność szkolną, a zwłaszcza uczniów klas pierwszych, dla których ten dzień był szczególnie wyjątkowy, oraz życzył wszystkim zdrowia, uśmiechu, zapału oraz sił i motywacji do zdobywania wiedzy oraz nowych umiejętności. Po uroczystym spotkaniu uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas.

W nowym roku szkolnym życzymy uczniom oraz nauczycielom wielu sukcesów!

Zdjęcia w galerii...