18.03.2024r.

loga wspolnie unicef wroclaw

Liveworksheets

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Recyklingu, serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym promującym ekologiczną postawę.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
- Wymyślić hasło promujące segregację odpadów.
- Przygotować plakat w formacie A-3, ilustrujący wymyślone hasło. Technika plastyczna jest dowolna.
- Dodatkowym atutem pracy, będzie wykorzystanie w niej odpadów nadających się do recyklingu np. folia, gazety, tektura itp.
- Prace należy czytelnie podpisać na odwrocie (imię, nazwisko, klasa) i dostarczyć wraz z podpisaną zgodą na udział.
- Prace wykonujemy samodzielnie.

Termin składania prac do 13.03.2024 r. Prace wraz z podpisaną zgodą przynosimy do sali 34 lub sali 20.
Prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy na szkolnym korytarzu.

Regulamin oraz zgoda na udział w konkursie znajdują się w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin_konkursu.pdf)Regulamin_konkursu.pdf[ ]205 kB

WYCIECZKA KLASY III F DO MUZEUM TEATRU im. HENRYKA TOMASZEWSKIEGO

muzeum teatru 9 muzeum teatru 8

muzeum teatru 1 muzeum teatru 2 muzeum teatru 3

muzeum teatru 6 muzeum teatru 7 muzeum teatru 10

balW wesołej atmosferze, w rytmie radosnej muzyki  2 lutego klasy I-III przeżywały kolejne niesamowite wydarzenie w szkole. Tym razem był to dzień bez typowych lekcji, za to pełen różnorodnych zabaw oraz innych atrakcji. Jak przystoi na prawdziwą zabawę karnawałową, uczniowie przebrani byli w oryginalne stroje z bajek, baśni oraz ich ulubionych filmów bawiły się w sali gimnastycznej przy rytmach muzyki. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranych postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawczyniom, które towarzyszyły dzieciom w ich zabawie. Podczas balu przewidziana była przerwa na odpoczynek i słodki poczęstunek w swoich klasach. Wykonywane były również pamiątkowe zdjęcia.

Poniżej zdjęcia z tego szalonego dnia!

bal 2 bal 3

bal 6 bal 1

bal 7 bal 8

bal 10 bal 11

bal 12 bal 14

bal 15 bal 16

bal 17 bal 18

bal 19 bal 20

bal 22 bal 23

bal 24 bal 5

Boże Narodzenie / Nowy Rok 2024!!! - Ośrodek Janosik

22 grudnia podczas piątkowych lekcji uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w uroczystych spotkaniach oraz świątecznych warsztatach. Dzień wcześniej uczniowie brali udział również w Jasełkach. Te wyjątkowe chwile wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, przybliżyły tradycje świąteczne, ale przede wszystkim wzmocniły więzi koleżeńskie. Zbliżające się Święta były okazją do rozmów na temat dobroci, życzliwości oraz innych wartości, jakimi należy kierować się w relacji z drugim człowiekiem.

IMG 20231222 103421 wigilia1

wigilia2 Ewa