Marta Szczepaniak kl. V E

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

instaling logo male

Edukacja wczesnoszkolna

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
23
24
26
27
28
30

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

DSC 0164FINAŁ XVIII MIEJSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA KLAS III

Dnia 23 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 50 we Wrocławiu, przy ul. Czeskiej 38 odbył się finał XVIII Miejskiego Konkursu Matematycznego klas III „Wrocławskie Orły“. W konkursie wzięło udział 35 finalistów z 24 wrocławskich szkół. Naszą szkołę reprezentowały: Marta Matuszczak i Natasza Roziel z klasy IIIB. W krótkiej inscenizacji pt. „Kłótnia liczb” wystąpili uczniowie klasy IIIH.

Wszystkim finalistom gratulujemy!

zdjęcia w galerii

IMG 20180522 123147496SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZYRODNICZYM „MÓJ LAS“

Miło nam poinfomować, że w XXXI Ogólnopolskim Konkursie MÓJ LAS organizowanym przez Zarząd Główny LOP oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa dwóch naszych uczniów:

Jan Szelwika z klasy II B
Bartosz Kucharski z klasy II B
zostali lauratami otrzymując wyróżnienia.
Uroczyste rozdanie nagród odbyło się podczas wycieczki przyrodniczej do Leśnictwa Janików.

Serdecznie gratulujemy!

zdjęcia w galerii

      

20180515 10043315 maja odbył się FINAŁ XVIII Miejskiego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie krasnale”

w którym  nasza drużyna odniosła sukces zajmując II miejsce.

Dziewczynki wykazały się ogromną wiedzą i przy wsparciu dwóch koleżanek zaprezentowały inscenizację, która wzbudziła duży aplauz wśród oglądających.

W skład drużyny weszły:
1. Emilia Garyga z klasy III D
2. Antonina Witkowska z klasy III E
3. Liliana Burkiewicz z klasy III G

 

Podczas inscenizacji wspierały je:
Zofia Mikołajczyk i Natalia Telego

Drużynę przygotowały:

Alicja Lach

Jolanta Komorowska

Karolina Cis- Wawrzyniak

Zdjęcia w galerii

WYNIKI  REJONOWEGO KONKURSU „KTO CZYTA, NIE BŁĄDZI DLA KLAS III“

25 kwietnia 2018r. odbył się XIX Rejonowy Konkurs Kto czyta, nie błądzi dla klas III.
Nasi reprezentanci zdobyli pierwsze i drugie miejsce.

I MIEJSCE - Paulina Sularz z kl. III G
II MIEJSCE - Adam Kudła z kl. III C
II MIEJSCE - Kacper Antończyk z kl. III G

Gratulujemy zwycięzcom!!!
A.Szerlowska

Bez nazwy1 Bez nazwy