szkola z misja duze

Liveworksheets

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ

• Wydawanie obiadów w stołówce odbywa się w godzinach: 11:30-15:00.
  • Na stołówkę wpuszczane są tylko dzieci/pracownicy bez objawów chorobowych takich jak: wysoka gorączka, kaszel, katar.
  • Odzież wierzchnią i plecak uczeń jest zobowiązany przechowywać tylko w wyznaczonym miejscu przed stołówką szkolną.
  • Ze względów bezpieczeństwa na terenie stołówki szkolnej obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z telefonów komórkowych.
  • Na stołówce może przebywać tylko tyle osób ile jest miejsc siedzących.
  • Przed wejściem na stołówkę każde dziecko/pracownik musi zdezynfekować ręce. Pojemniki z płynem dezynfekującym będą dostępne dla uczniów/pracowników przed wejściem do stołówki szkolnej.
  • Za każdym razem po wyjściu grupy osób ze stołówki będzie przeprowadzana dezynfekcja stolików i krzesełek.
  • Sztućce będą wydawane każdemu dziecku/pracownikowi przez personel przebywający na stołówce.
  • Serwetki będą wydawane tylko i wyłącznie na prośbę dziecka/pracownika przez Panie pracujące na kuchni.