Konkurs – „Logotyp Rady Rodziców SP 50”

Rada Rodziców oraz Biblioteka SP 50 zapraszają wszystkich: uczniów, absolwentów, rodziców uczniów, pracowników SP 50 do udziału w konkursie "Logotyp Rady Rodziców SP 50".

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego, oryginalnego projektu graficznego logotypu Rady Rodziców.
Projekt wraz z zeskanowanymi załącznikami należy przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w świetlicy szkolnej w terminie do 3.01.2019 r.

W konkursie zostanie przyznana nagroda rzeczowa o wartości 200 zł oraz dodatkowe nagrody rzeczowe.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w dniu 16.01.2018 r.
Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu-załącznik.

Zapraszamy!
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 50
Nauczyciele bibliotekarze

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN-KONKURSU RR.pdf)REGULAMIN-KONKURSU RR.pdf[ ]213 kB
Pobierz plik (Załącznik-nr-1_RR.pdf)Załącznik-nr-1_RR.pdf[ ]185 kB
Pobierz plik (Załącznik-nr-2_RR.pdf)Załącznik-nr-2_RR.pdf[ ]180 kB

Szkolny tydzień tolerancji
19 – 23 listopad 2018 r.

W bibliotece szkolnej przygotowano wystawę książek poświęconych tematowi Tolerancji:

„Różni, najróżniejsi” Emmy Damon, „Mój młodszy brat” Moniki Krajewskiej, „Mała książka o tolerancji” Magdaleny Środy, „Chcę mieć przyjaciela, o dziewczynce, która chciała zaprzyjaźnić się z krokodylem” Elżbiety Zubrzyckiej, „Dziecka Noego” Erica-Emmanuela Schmitta, „Zabić drozda” Nelle Harper Lee, „Szczury i wilki” Grzegorza Gortata, „Basia i nowy braciszek” Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, „Drużyna Pani Miłki czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach” Grzegorza Kasdepke, „O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów” Elżbiety Zubrzyckiej, „Basia i kolega z Haiti” Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.

Po zakończeniu wystawy książki są dostępne dla czytelników.

W gablocie przed biblioteką szkolną znajduje się gazetka przybliżająca nam temat tolerancji.

Biblioteka szkolna uczciła 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości tematyczną wystawą,
którą można obejrzeć jeszcze w piątek 16 listopada br.

Zapraszamy !!!

Wystawa!

Zapraszamy do biblioteki szkolnej na wystawę książek napisanych przez uczniów klas III.

Nauczyciele bibliotekarze wraz z Karoliną Cis-Wawrzyniak