Dominika Kubów kl. IV G

Wyniki konkursu  na „Najciekawszą Szopkę Betlejemską -2017 roku”

Na najciekawszą szopkę betlejemską głosowało 180 osób. Oto wyniki konkursu:

I miejsce - szopka nr 5 Sara Konopska z kl. VIB
II miejsce - szopka nr 17 Angelika Zys z kl. VIIE i szopka nr 17 Wiktoria Zys z kl. IVE
III miejsce - szopka nr 16 Marta Bartkowska  z kl. IIIB
Wyróżnienia
     szopka nr 7 Michał Buchla z kl. IVE, szopka nr 10 Wiktoria Drzał z kl. VB, szopka nr 15 Łukasz Mazurek z kl. IIC

Serdecznie gratulujemy!
                   Nauczyciele bibliotekarze i nauczyciele katecheci

Po raz kolejny Mikołaj bez głowy poprosił o pomoc!

Zapracowany, roztargniony przed świętami Mikołaj zgubił głowę. Na szczęście niektórzy uczniowie naszej szkoły pomogli mu ją odnaleźć: Natalia Nych z kl. VIIC, Daria Gorczycka z kl. VIIC, Maja Piszczałka kl. VID, Michał Andrzejewski kl. IVG oraz Izabela Smuk  kl. VIID.

Nauczyciele - bibliotekarze

Wystawa szopek bożonarodzeniowych w bibliotece

Zapraszamy do biblioteki na wystawę szopek bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów naszej szkoły. W dniach 15.(piątek), 18.(poniedziałek) i 19.(wtorek) grudnia można głosować na najciekawszą szopkę.

Nauczyciele bibliotekarze

Misiowy dzień

Tradycyjnie 25 listopada obchodziliśmy w szkole Dzień Misia. Z tej okazji wszystkie bajkowe misiaczki powędrowały na naszą biblioteczną wystawę książek i rozgościły się na niej na całego. Byli tam: Kubuś Puchatek, Uszatek z Kolargolem oraz Padington i wiele innych książkowych i filmowych postaci.

Poza wspomnianą wystawą udało nam się wspólnie odśpiewać piosenki o niedźwiadkach oraz pobawić się w misiowe zabawy.

Wiecej zdjęć w galerii