SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE,

w roku szkolnym 2020/2021 w ostatniej klasie 8-letniej szkoły podstawowej będzie przeprowadzany egzamin ósmoklasisty, który obejmować będzie materiał z języka polskiego, języka obcego nowożytnego i matematyki.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi egzaminu na stronie: https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/harmonogram-komunikaty-i-informacje/ oraz w informatorach zamieszczonych w poniższych dokumentach i linkach:

  • informator  o sposobie organizacji i przeprowadzeniu egzaminu ósmoklasisty
  • harmonogram egzaminu ósmoklasisty
  • komunikat o dostosowaniach na egzaminie ósmoklasisty

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

w załączniku przesyłamy kilka informacji dotyczących procedur wglądu do sprawdzonej i ocenionej pracy egzaminacyjnej egzaminu ósmoklasisty, który odbył się w czerwcu 2020 r. Wnioski o wgląd do prac z Egzaminu Ósmoklasisty są przyjmowane i rozpatrywane od 31 lipca 2020 r. zgodnie z kolejnością wpływu.

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE,

w roku szkolnym 2019/2020 w ostatniej klasie 8-letniej szkoły podstawowej będzie przeprowadzany egzamin ósmoklasisty, który obejmować będzie materiał z języka polskiego, języka obcego nowożytnego i matematyki.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjmi dotyczącymi egzaminu na stronie: https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/o-egzaminie/ oraz w informatorach zamieszczonych w poniższszych dokumentach i linkach: