SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE,

w roku szkolnym 2023/2024 w ostatniej klasie 8-letniej szkoły podstawowej będzie przeprowadzany egzamin ósmoklasisty, który obejmować będzie materiał z języka polskiego, języka obcego nowożytnego i matematyki.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi egzaminu na stronie: https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/harmonogram-komunikaty-i-informacje/ oraz w informatorach zamieszczonych w poniższych dokumentach i linkach:

4 załączniki:

Szanowni Państwo!

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023 przeprowadzanego w maju (termin główny) i w czerwcu (termin dodatkowy) zostaną opublikowane przez CKE online w poniedziałek 3 lipca 2023 roku w systemie ZIU około godziny 10.00.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty będą dostępne na indywidualnych kontach ucznia w systemie ZIU. Ósmoklasiści będą mogli sprawdzić je drogą elektroniczną.

Uczeń musi zalogować się w systemie informatycznym ZIU, na indywidualnym koncie zdającego. Każdy uczeń SP nr 50 otrzymał wraz ze świadectwem ukończenia szkoły swój login oraz potrzebne hasło.

Po odbiór zaświadczeń zapraszamy od 6 lipca 2023 roku w budynku A w godzinach: 9.00-11.00

• VIII A, VIII B – sekretariat
  • VIII C, VIII D – sala 1
  • VIII E, VIII F, VIII G – sala 2

W kolejnych dniach zapraszamy po odbiór ww. zaświadczeń w godzinach pracy sekretariatu w budynku A, tj. od godz. 8.00 do 14.00.