Matylda Gaweł IIIC/g

REMIX

szkolny zespół muzyczny

założony i prowadzony od 2008 roku przez mgr sztuki Annę Krysztofińską.

W 2009 roku powstał Hymn zespołu a w 2012 zyskaliśmy LOGO.

W latach 2013-2014 REMIX działał w projekcie Śpiewający Wrocław koncertując na scenach Akademii Muzycznej i Filharmonii Wrocławskiej.

Chór REMIX brał udział w World Music Days 2014 występując w dwóch koncertach: w Teatrze Muzycznym Capitol oraz w Saloniku Trzech Muz.

W 2015 roku zespół REMIX  nagrał swoją płytę w studio nagraniowym MDK Fabryczna.

Dwukrotnie brał udział w I i II Wrocławskiej Tamborradzie w ramach Europejskiej Stolicy Kultury.

Sukcesy:

-  Nagroda w II Festiwalu  Kolęd i Pastorałek "Świąteczne Śpiewanie" w 2009 r.,

- 2 miejsce w VI Festiwalu Piosenki „Żołnierski Rytm 2012”,

- 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Muzyka i tolerancja” w 2014 r.,

- 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej w 2015 r.,

- 1 miejsce w XIV Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w 2016 r.,

- 2 miejsce w XI Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w 2017 r.,

- 2 miejsce w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w 2017 r.

Filmy Chóru Remix

Załączniki:
Pobierz plik (Etykieta płyty.doc)Płyta[Płyta]335 kB
Pobierz plik (HYMN ZESPOŁU REMIX.doc)Hymn zespołu[Hymn zespołu]326 kB
Pobierz plik (REGULAMIN ZESPOŁU REMIX.doc)Regulamin zespołu[Regulamin zespołu]325 kB
Pobierz plik (ZGODANAWYKORZYSTANIEWIZERUNKUDZIECKA (1).doc)Zgoda na zdjęcia[Zgoda na zdjęcia]33 kB

Rok szkolny 2017/2018

Zespół Remix przywitał śpiewem nowy rok szkolny na apelach w dniu 4 września 2017 roku.

REMIX2017.JPG  REMIX 2017(2).JPG  REMIX2017(3).JPG

24.10.2017 r. chór REMIX wziął udział w IV Przeglądzie Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych w Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Emocji było co niemiara, występowało 21 zespołów i chórów z różnych instytucji, począwszy od przedszkoli aż do młodzieży z Akademii Musicalowej.

Nasz chór zaprezentował się w 40 osobowym składzie i brawurowo wykonał dwa utwory: "We are the word" i "Nie zapomnij" przy oklaskach publiczności.

Na zakończenie Koncertu otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom, śpiewnik, przypinki, lizaki, ołówki i tamburyn oraz zaproszenie na kolejny Przegląd.

Zdjęcia z Przeglądu

Kronika IV Przeglądu

"Nie zapomnij" w wykonaniu chóru REMIX

"We are the world" w wykonaniu chóru REMIX

Z prawdziwą przyjemnością informuję o kolejnym sukcesie naszych chórzystek, które zajęły II miejsce na XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w SP nr 8 we Wrocławiu w dniu 9.11.2017 r.

W konkursie startowało 11 szkół. Chór REMIX wykonał dwa utwory "Piechota" i "Mury" z akompaniamentem dwóch naszych solistek i gitarzystek: Kaliny Januszewskiej i Alicji Kamińskiej.

Gratuluję moim zdolnym uczennicom.        Zdjęcia z Festiwalu