Marta Szczepaniak kl. V E

REMIX

szkolny zespół muzyczny

założony i prowadzony od 2008 roku przez mgr sztuki Annę Krysztofińską.

W 2009 roku powstał Hymn zespołu a w 2012 zyskaliśmy LOGO.

W latach 2013-2014 REMIX działał w projekcie Śpiewający Wrocław koncertując na scenach Akademii Muzycznej i Filharmonii Wrocławskiej.

Chór REMIX brał udział w World Music Days 2014 występując w dwóch koncertach: w Teatrze Muzycznym Capitol oraz w Saloniku Trzech Muz.

W 2015 roku zespół REMIX  nagrał swoją płytę w studio nagraniowym MDK Fabryczna.

Dwukrotnie brał udział w I i II Wrocławskiej Tamborradzie w ramach Europejskiej Stolicy Kultury.

Sukcesy:

-  Nagroda w II Festiwalu  Kolęd i Pastorałek "Świąteczne Śpiewanie" w 2009 r.,

- 2 miejsce w VI Festiwalu Piosenki „Żołnierski Rytm 2012”,

- 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Muzyka i tolerancja” w 2014 r.,

- 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej w 2015 r.,

- 1 miejsce w XIV Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w 2016 r.,

- 2 miejsce w XI Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w 2017 r.,

- 2 miejsce w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w 2017 r.

Filmy Chóru Remix

Załączniki:
Pobierz plik (Etykieta płyty.doc)Płyta[Płyta]335 kB
Pobierz plik (HYMN ZESPOŁU REMIX.doc)Hymn zespołu[Hymn zespołu]326 kB
Pobierz plik (REGULAMIN ZESPOŁU REMIX.doc)Regulamin zespołu[Regulamin zespołu]325 kB
Pobierz plik (ZGODANAWYKORZYSTANIEWIZERUNKUDZIECKA (1) (2).doc)Zgoda na zdjęcia[Zgoda na zdjęcia]18 kB

Rok szkolny 2017/2018

• Zespół Remix przywitał śpiewem nowy rok szkolny na apelach w dniu 4 września 2017 roku.

REMIX2017.JPG  REMIX 2017(2).JPG  REMIX2017(3).JPG

• 24.10.2017 r. chór REMIX wziął udział w IV Przeglądzie Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych w Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Emocji było co niemiara, występowało 21 zespołów i chórów z różnych instytucji, począwszy od przedszkoli aż do młodzieży z Akademii Musicalowej.

Nasz chór zaprezentował się w 40 osobowym składzie i brawurowo wykonał dwa utwory: "We are the word" i "Nie zapomnij" przy oklaskach publiczności.

Na zakończenie Koncertu otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom, śpiewnik, przypinki, lizaki, ołówki i tamburyn oraz zaproszenie na kolejny Przegląd.

Zdjęcia z Przeglądu

Kronika IV Przeglądu

"Nie zapomnij" w wykonaniu chóru REMIX

"We are the world" w wykonaniu chóru REMIX

• Z prawdziwą przyjemnością informuję o kolejnym sukcesie naszych chórzystek, które zajęły II miejsce na XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w SP nr 8 we Wrocławiu w dniu 9.11.2017 r.

W konkursie startowało 11 szkół. Chór REMIX wykonał dwa utwory "Piechota" i "Mury" z akompaniamentem dwóch naszych solistek i gitarzystek: Kaliny Januszewskiej i Alicji Kamińskiej.

Gratuluję moim zdolnym uczennicom.        Zdjęcia z Festiwalu

•  8 grudnia 2017 zostaliśmy zaproszeni do oprawy artystycznej obchodów jubileuszonych ZNP, solistki REMIXu zaprezentowały 30 minutowy repertuar.
  • Dnia 15 grudnia 2017 roku odbyły się eliminacje szkolne do XII Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej „ Ojczyzno ma” w kategorii solista.

Wyniki:

I miejsce zajęła Kalina Januszewska z kl. 6c  (65 punktów)

II miejsce zajęły:

Julia Hulanicka  z kl. 7c  (64 punkty) i Sylwia Dubaj z kl. 6b (64 punkty)

III miejsce zajęła  Aleksandra Masłosz z kl.6b (59 punktów)

• 24 lutego 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury Wrocław-Krzyki odbył się XII Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej. W konkursie stratowało 59 solistów i zespołów z całego regionu. Nasze uczennice z zespołu REMIX, zostały zasłużenie wyróżnione przez Jury  w kategorii wiekowej od 10 do 12 lat zespoły.
  • Chór REMIX na V Przeglądzie Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych.
  • 16.04.2018 r. chór REMIX wziął udział w V Przeglądzie Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych w Akademii Muzycznej we Wrocławiu.Emocji było dużo, występowało 20 zespołów i chórów z różnych instytucji, począwszy od przedszkoli aż do młodzieży ze szkół średnich.
  • Nasz chór zaprezentował się w 33 osobowym składzie i wzruszająco wykonał dwa utwory: "Mury" z akompaniamentem dwóch naszych gitarzystek i "Róża i bez" przy oklaskach publiczności. Cały koncert honorowo siedzieliśmy na scenie.

Na zakończenie Koncertu otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom, przypinki, lizaki i dzwonki chromatyczne oraz zaproszenie na kolejny Przegląd.

Foto relacja z V Przeglądu Wrocławskich Szkolnych Chórów Śpiewaczych 16.04.2018

Filmy chóru REMIX