Martyna Stysiak VIIC

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

 

Igrzysk The World Games 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Odwiedziny w Dziennym Domu Pomocy Społecznej we Wrocławiu

   Dnia 20 stycznia 2017r. odwiedziliśmy wspólnie z uczniami kl.III b,Leną Andrzejewską, Jovanką Oberską,Michałem Salomonem, Maćkiem Wiśniewskim i Wiktorią Zys Dzienny Dom Pomocy Społecznej.

  Uczniowie przedstawili krótki program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz wręczyli kartki przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

  Ugoszczeni zostaliśmy wspaniale.Były wierszyki, piosenki, wspólne tańce i poczęstunek.Nie obyło się bez łez wzruszenia.Była to dla nas wszystkich lekcja wrażliwości i szacunku wobec osób starszych.

  Dziękujuemy wszystkim dzieciom, które odpowiedziały a naszą prośbę.

Uśmiech i dobre słowo łączy pokolenia.

IMG 5043

IMG 5037 IMG 5077

wiecej zdjęć w galerii

KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy wychowanków świetlic szkolnych do udziałuw XVII Miejskim Konkursie Plastycznym: pt." MASKA KARNAWAŁOWA"

regulamin konkursu w załączniku

Załączniki:
Pobierz plik (maska karnawałowa-regulamin 2017r.pdf)regulamin konkursu[ ]910 kB

NASZE SUKCESY

II MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM!

Mamy przyjemność poinformować, że nasza uczennica Oliwia Sadowa z klasy II d, zajęła II miejsce w konkursie międzyświetlicowym pt" Kartka Świąteczna" zorganizowanym przez ZSP nr 13 we Wrocławiu.

WYRÓŻNIENIE!

Kolejnym sukcesem jest wyróżnienie pracy plastycznej pt: "Świetlica moich marzeń"  wykonanej przez uczennice z klasy III f: Aleksandę Łabudę, Alicję Orman, Ninę Duszyńską i Paulinę Wargocką.

Konkurs został zorganizowany przez SP nr 51 we Wrocławiu.

zdjecie

Życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

KONKURS PIOSENKI ZIMOWEJ

W piatek, 16 grudnia w świetlicy szkolnej odbył się konkurs "Piosenki Zimowej". W konkursie brały udział dzieci uczęszczające do świetlicy. Konkurs odbył się w dwóch turach.

W pierwszej turze zwyciężyły: Lena Andrzejewska i Wiktoria Zys z klasy IIIB

Drugie miejsce zajęła Julia Jaszczyńska z IIC

Na wyróżnienie zasługuje również uczennica klasy IIC - Hanna Szymańska.

W drugiej turze:

I miejsce zajęły - Roksana Zima i Maja Ryczek z klasy IIIE

II miejsce zajęły - Weronika Majda i Hanna Śnieżko z klasy IIIA

III miejsce zajęła - Katarzyna Majewska z IB oraz  Marianna Koncewicz, Igor Włodarczyk, Michał Zyszczak z klasy IIIG

Wyróżnienia otrzymali:

Andżelika Majda i Marcelina Czapran z klasy IIIA

Jagoda Rawiak i Maja Płuska z klasy IIA

Róża Śnieżko z klasy IIA

Maja Wieczorek z klasy IIID

  

 

więcej zdjęć... 

 

Podkategorie