bip

szkola z misja duze

instaling logo male

Liveworksheets

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Zaproszenie do udziału w konkursach plastycznych.

Serdecznie zapraszam uczniów klas I-III i IV-VI do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „PIESKI W KRESKI”. Format i technika prac: dowolne. Prace dostarczamy w klasach młodszych wychowawcom, w kl. IV-VI nauczycielkom plastyki(s.7).Szkolny termin dostarczenia prac: 21.12.2015 r. Po tym terminie uczestnicy prace mogą dostarczyć indywidualnie organizatorowi do 31.12.2015 r. Informacje na temat konkursu wraz z regulaminem i kartą zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej organizatora, tj. CK AGORA we Wrocławiu /www.ckagora.pl /.

 

Zapraszam także do udziału w XXV POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „WROCŁAW MOJE MIASTO”, który w tym roku szkolnym przebiega pod hasłem : Mój piękny, kulturalny Wrocław”. Konkurs ten wchodzi w skład konkursów XXI edycji Wielkiej Nagrody Wrocławia. Do dnia 13.03.2016r. należy wysłać maksymalnie 3 najpiękniejsze prace z całej szkoły. Uczestnictwo w tym konkursie daje możliwość uzyskania punktów do WNW. Informacje na temat konkursu wraz z regulaminem i kartą zgłoszenia znajdują się w zestawie regulaminów 2015/2016 dostępnym w formie papierowej w bibliotece szkolnej oraz na stronie internetowej Towarzystwa Miłośników Wrocławia http://tmw.com.pl/konkursy-2/wielkia-nagroda-wroclawia/. Etap szkolny konkursu zakończy się 7 marca 2016 r. Komisja konkursowa pod przewodnictwem p. dyrektora Przemysława Dubaniowskiego wyłoni spośród wszystkich prac trzy najciekawsze prace i prześle w wymaganym terminie organizatorom.

Proponuję również udział w:

-międzyszkolnym konkursie plastycznym i literackim „Niebiańscy przyjaciele: ANIOŁY”, organizowanym przez SP nr 26 we Wrocławiu. Format i technika prac plastycznych dowolna. Wiersz na temat konkursowy należy wydrukować na kartce, którą można przyozdobić własnymi rysunkami. Termin nadsyłania prac: 6.12.2015 r. Prace dostarczamy do końca listopada/ w kl.I-III wychowawcom, IV-VI nauczycielkom plastyki. Regulamin części plastycznej i części literackiej konkursu został przesłany wychowawcom klas młodszych pocztą elektroniczną przez p. wicedyrektor A. Skrzydło. Zamieszczony jest również na stronie internetowej naszej szkoły.

-IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Z pędzlem przez świat”-Temat przewodni tej edycji:„Świat na głowie”. Format: max.50cm x 70cm; technika: dowolna. Tematyka inspirowana kulturą, modą, obyczajami, architekturą, sztuką oraz muzyką i tańcem narodów. Termin nadsyłania prac: 29.01.2016 r.Termin dostarczenia do szkoły: 25.01.2015 r. Szczegóły na stronie organizatora /www.mdk-krzyki.pl/

Iwona Karandziej