Wspaniałym rezultatem zakończyły się zmagania w XXIX Dolnośląskiej Lidze Pływackiej klas 6, której ostatnia czwarta edycja odbyła się 27 maja 2015 na pływalni  SP 46 we Wrocławiu.

Zawodnicy UKS KORAL odnieśli historyczny sukces zdobywając, po raz trzeci z rzędu, Mistrzostwo Dolnego Śląska w klasyfikacji generalnej zawodów, wygrywając z tak utytułowanymi klubami wrocławskimi, jak Juvenia i Śląsk.

Chłopcy zdominowali klasyfikację indywidualną zajmując najwyższe miejsca na podium: Rafał Siwicki miejsce pierwsze, a Marek Mitman drugie. Wśród dziewcząt Aleksandra Pelc uplasowała się na miejscu trzecim, a tuż za nią na miejscu czwartym zakończyła zmagania Gabriela Rerak.

Wszyscy zawodnicy zanotowali świetne rezultaty, zdecydowanie poprawiając swoje rekordy życiowe. Fantastycznie zakończyła się rywalizacja chłopców na  najszybszym dystansie - 50m stylem dowolnym, w którym trzech naszych zawodników opanowało podium. Na pierwszym miejscu finiszował Rafał Siwicki, tuż za nim Marek Mitman, a ostatni z "muszkieterów", Maksymilian Haber uplasował się na miejscu trzecim.

Z rąk Naczelnika Ligi, pana Janusza Świteckiego nasza drużyna otrzymała okazały puchar, a zwycięscy klasyfikacji indywidualnej - nagrody rzeczowe. Wszystkie cztery edycje Ligi dostarczyły zawodnikom, trenerom i Rodzicom ogromnych emocji.

Gratulując wszystkim zawodnikom - życzymy dalszych sukcesów.

Pięknie dziękujemy Rodzicom za gorący doping, naprawdę dodał nam skrzydeł.

Ze sportowym pozdrowieniem trenerzy: Dariusz Cały, Paweł Kłosiński.