PODSUMOWANIE KAMPANII TRZYMAJ SIĘ PROSTO W KLASACH 0 - III

20180228 095221Kampania TRZYMAJ SIĘ PROSTO miała na celu wdrożenie korekcyjnej postawy uczniów podczas zajęć w klasie. Realizacja zadań w ramach kampanii dostarczyła dzieciom dużo radości i wyposażyła w wiedzę na temat zdrowego stylu życia.

Największe emocje wzbudził wielobój sprawnościowy z elementami gimnastyki korekcyjnej przygotowany przez p. Leszka Jagodzińskiego. Dużą pomysłowością uczniowie wykazali się przygotowując plakaty dotyczące profilaktyki wad postawy.
Ogromnym sukcesem kampanii, kto wie czy nie największym, były uśmiechy i zadowolenie na twarzach dzieci, gdyż dostarczenie pozytywnych emocji i przeżyć gwarantuje nam zapamiętanie jak najwięcej informacji oraz wyrobienie nawyku dbania o własne ciało i zdrowie.

A tak wykonywaliśmy zadania w czasie kampanii: