Świetlicowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

W środę 20 grudnia odbył się w świetlicy konkurs kolęd i pastorałek.Uczniowie wykonywali kolędy w dwóch turach.Zgosiło się dużo uczestników.Poziom wykonania utworów był bardzo wyrównany.

W pierwszej turze konkursu, pierwsze miejsce zajęła Zosia Mikołajczyk z klasy III G,

drugie miejsce przypadło Wiktorii Raszowskiej z klasy IV D, natomiast trzecie uczennicom klasy III C Natalii Hausotter i Mai Brodowskiej.

W klasach pierwszych pierwsze miejsce zajęły Julia Pol z klasy IB i Emilia Kasprzyk z klasy I D, drugie miejsce przypadło Kubie Szyszce z klasy I A i Zosi Adamiec z klasy I C, natomiast na miejscu trzecim znaleźli  się Piotr Staniucha z klasy I B, oraz Natalia Sikora z klasy ID.

W drugiej turze miejsce pierwsze zajęła Patrycja Czajkowska z klasy II A,

drugie miejsce przypadło Piotrowi Rogozińskiemu i Aleksandrowi Kowalczykowskiemu z klasy III F.

Nagrodę otrzymał również Kuba Springer z klasy III C, który zajął trzecie miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów wokalnych!