Z przyjemnością informuję, że pod koniec ubiegłego roku szkolnego zakwalifikowaliśmy się do programu Fundacji Orange „MegaMisja” i od września rozpoczęliśmy cyfrową przygodę. Przez najbliższe 10 miesięcy w klasach 1a i 1d będziemy realizować nieodpłatny program edukacji cyfrowej. Prowadzone zajęcia oparte są na fabularyzowanej grze, która przenosi uczniów do cyfrowego laboratorium MegaMisji. Dzięki zajęciom dzieci uczą się ważnych zasad młodego internauty. Przy realizacji wyzwań uczniowie poznają zasady korzystania z Internetu. Dodatkowo poznają treści, które można publikować w sieci. Poznają zasady ochrony prywatności oraz odkrywają sposoby unikania niebezpieczeństw w wirtualnym świecie. Po zdobyciu kolejnych etapów i określonej liczbie punktów świetlica otrzyma niespodzianki.

Liderzy

Martyna Piwko