Wizyta Pani Aleksandry Cukier, pracownika schroniska dla zwierząt.

W dniu 12 października odwiedziła nas Pani Aleksandra Cukier, która pracuje w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

Dowiedzieliśmy się jak wygląda życie bezdomnych zwierząt w schronisku, jak opiekować się zwierzętami, czego potrzeba im najbardziej.Pani Ola zwracała uwagę na odpowiedzialność jaka na nas spoczywa, gdy adoptujemy zwierzę.

Uczniowie chętnie zadawali pytania i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu.

Zwierzę to nie rzecz i warto o tym pamiętać decydując się na opiekę nad nim.Wymaga od nas czasu i uwagi,

a odwdzięczy się oddaniem i przyjaźnią na całe życie!

Zachęcamy do odwiedzenia schroniska.Może znajdziecie tam bezdomnego czworonoga, który czeka właśnie na Was?

Przypominamy,że cały czas zbieramy karmę dla psów i kotów,koce, pledy, posciel, akcesoria dla zwierząt, które przekażemy właśnie na rzecz schroniska.

Dziękujemy Tym, którzy już przyłączyli się do akcji!