PASOWANIE NA UCZNIA KLASY I

exams1W piątek 13 października  miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę. Dyrektor Szkoły Przemysław Dubaniowski nie miał najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając ramion dzieci dużym ołówkiem, z dumą przyjmował najmłodszych do grona uczniów naszej Szkoły. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom. Po skończonej akademii nasi bohaterowie wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek, zorganizowany przez swoich rodziców.

Zdjęcia w galerii