09.05.2024r.

loga wspolnie unicef wroclaw

Liveworksheets

Z wizytą w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

W tym roku szkolnym już po raz drugi pomogliśmy bezdomnym zwierzętom w ramach akcji „Pełna miska dla schroniska”. Powodzenie akcji było możliwe dzięki włączeniu się w zbiórkę całej społeczności szkolnej. Artykuły higieniczne, karmę, ryż, kaszę, ręczniki oraz koce zbieraliśmy w obu budynkach. Specjalne pojemniki zapełniały się bardzo szybko. Widać, że nikt nie został obojętny na los pokrzywdzonych zwierząt.

O tym, czy taka zbiórka jest potrzebna, przekonaliśmy się osobiście, kiedy dostarczaliśmy wymienione wyżej rzeczy do Schroniska przy ul. Ślazowej. Uwierzcie nam, że zgromadzone przez nas artykuły przydadzą się tam bardzo.

W kolejnym roku szkolnym z pewnością powtórzymy tę akcję. Liczymy na Wasze zaangażowanie.

Wolontariusze SKW