18.04.2024r.

loga wspolnie unicef wroclaw

Liveworksheets

KAMPANIA „TYDZIEŃ DLA ZDROWIA”

Smacznie, zdrowo i kolorowo było w naszej szkole podczas realizacji kampanii „Tydzień dla Zdrowia”. Uczniowie klas I – VI aktywnie uczestniczyli w zaplanowanych przedsięwzięciach. Wzbogacili wiedzę na temat zdrowego i racjonalnego odżywiania się, uświadomili sobie konieczność codziennego spożywania drugiego śniadania w szkole składającego się z różnorodnych i zdrowych produktów.

Najwięcej emocji i radości przyniosły dzieciom aktywne przerwy, czyli aerobik na wesoło przy muzyce (klasy I – III) oraz Mistrzostwa Szkoły w „Zbijaka” (klasy IV-VI). Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić uczniów do spożywania zdrowych posiłków i przekonać ich, że aktywność fizyczna przynosi wiele satysfakcji, radości i przyjemności.

Szanowny Rodzicu!

Ty również pamiętaj o tym, jak ważny jest ruch i zdrowy posiłek dla Twojego dziecka. Zaproponuj mu spacer lub wspólną zabawę na świeżym powietrzu. Codziennie pakuj do tornistra pyszne, zdrowe drugie śniadanie.

Zdjęcia w galerii...