bip

Wolontariat

szkola z misja duze

instaling logo male

Liveworksheets

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Z radością pragniemy poinformować, że nasz Szkolny Klub Wolontariusza- już po raz drugi w swojej historii- nominowany został do udziału w XXIV Ogólnopolskim Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. 19 marca 2018 roku podczas uroczystej Gali dla Wrocławskich Wolontariuszy w Centrum Kongresowym, w obecności władz oświatowych i samorządowych naszego miasta, odebraliśmy z rąk pana Prezydenta Rafała Dudkiewicza WYRÓŻNIENIE w kategorii „ZGŁOSZENIE GRUPOWE”.

 

Szkolny Klub Wolontariusza w tym konkursie reprezentowali:

  • Barbara Włodarczak- kl. VIIA
  • Piotr Łomotowski- kl. VII A
  • Kalina Januszewska- kl. VIC
  • Maja Samorek-kl. VE
  • Malwina Zrałka- kl. VB

Bardzo cieszymy się z tego, że mimo naszego młodego wieku dostrzeżono wrażliwość serc, chęć niesienia pomocy i nasze zaangażowanie na rzecz potrzebujących. Przy tej okazji pragniemy serdecznie podziękować wszystkim życzliwym ludziom, którzy w jakikolwiek sposób wspierają nas w naszych działaniach.

Koordynatorki Szkolnego Klubu Wolontariusza