Konkurs na plakat - Bezpieczny Internet rozstrzygnięty

Miło nam poinformować, że w konkursie na plakat, dotyczący szeroko pojętego bezpieczeństwa w sieci, a zorganizowanym w naszej szkole w związku z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu, wyłoniono trzy równorzędne laureatki, którymi zostały :
Natasza Roziel - kl. VIE,
Sara Ciupryk - kl. VIB,
Urszula Iwańska - kl. VIIIB.

Laureatkom serdecznie gratulujemy sukcesu ! Wręczenie dyplomów i nagród przewidziane jest na zakończenie roku szkolnego.

Organizatorzy: Iwona Karandziej, Alicja Stęclik - Piotrowska, Barbara Godlewska

Rozstrzygnięcie Konkursu Dyrektora SP nr 50 na projekt witryny szkolnej strony internetowej

Miło nam poinformować o wynikach VII edycji Konkursu Dyrektora SP nr 50 na projekt witryny szkolnej strony internetowej.
Komisja konkursowa pod przewodnictwem Pana Dyrektora Przemysława Dubaniowskiego spośród wszystkich prac plastycznych, w tym grafik komputerowych wybrała 12 prac, które będą zamieszczane jako baner na stronie internetowej naszej szkoły w danym miesiącu roku kalendarzowego.Z przyczyn niezależnych od nas startujemy od lutego 2021r., dlatego wybrana na styczeń praca będzie zamiennie prezentowana z pracą wybraną na miesiąc luty.W tym roku podjęta została decyzja o wyborze prac konkursowych na cały rok kalendarzowy, od stycznia do grudnia.
A oto lista laureatów konkursu w roku 2021 (wg kolejności zamieszczania prac na stronie szkoły):

Czytaj więcej...

Wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym -TEN MAGICZNY CZAS

Miło mi poinformować o sukcesie naszej uczennicy, Zofii Poprawy z kl. VII E, która w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na projekt kartki pocztowej o tematyce światecznej i zimowej-TEN MAGICZNY CZAS otrzymała wyróżnienie w kategorii kl.IV-VIII.
Konkurs organizowany był przez Muzeum Poczty i Telekomunikacji Polskiej we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Zosi dalszych sukcesów.
Iwona Karandziej

DZIELI NAS PÓŁ WIEKU-XV edycja konkursu

Liceum Ogólnokształcące nr XII we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskim Centrum Seniora ogłasza XV edycję konkursu DZIELI NAS PÓŁ WIEKU.
Tematem konkursu jest PORTRET OSOBY STARSZEJ OD AUTORKI/AUTORA O CO NAJMNIEJ 50 LAT. Celem konkursu jest rozwijanie empatii i wzmacnianie więzi międzypokoleniowych i rodzinnych.

W tym roku nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:
• portretu literackiego – dowolna forma literacka (poetycka lub prozatorska), praca nie więcej niż cztery strony druku, dzieci ze szkół podstawowych prosimy o prace pisane odręcznie. Uwaga: chodzi o aktualny portret, charakterystykę, a nie biografię czy wspomnienia;
• fotografii – format min. 20cm x 30cm;
• pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką.

W kategoriach literackiej i plastycznej będą nagradzane prace konkursowe w dwóch grupach wiekowych: osobno prace dzieci ze szkół podstawowych i osobno młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.
Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Liceum Ogólnokształcące nr XII.

Prac nie należy podpisywać, ale oznaczyć je godłem/pseudonimem. Identyczne godło/pseudonim Autorki/Autora oraz dopisek: szkoła podstawowa należy umieścić na wierzchu koperty, zawierającej dane Autora/Autorki (imię i nazwisko, wiek, szkoła, klasa, numer telefonu) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i upowszechnianie wizerunku w celach wynikających z konkursu, jak również zgodę opiekunów na udział w konkursie.

Szczegółowy regulamin konkursu i formularze do pobrania na stronach www.lo12.wroc.pl  oraz www.seniorzy.wroclaw.pl

Termin składania prac konkursowych do 30 październka 2020r. u szkolnego koordynatora konkursu, p. Barbary Łuczyk (budynek A).Termin nadsyłania prac do Organizatora – do 3 listopada 2020.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy sukcesu.
Iwona Karandziej