Lust auf Lesen - finał ogólnopolski

Z wielką radością informujemy o sukcesie naszych uczennic: Julii Trzepizur kl. VIIIc i Karoliny Wiercioch kl. VIIIc.

Zwyciężyły one w regionalnym etapie konkursu języka niemieckiego Lust auf Lesen, a następnie reprezentowały w miniony weekend Województwo Dolnośląskie w etapie ogólnopolskim.

Karolina jest finalistką i otrzyma 3 dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół średnich, Julia została laureatką i otrzyma aż 5 dodatkowych punktów.

Jeszcze raz gratulujemy Julii i Karolinie zaangażowania, talentu i mocy w nauce języka niemieckiego i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczycielki języka niemieckiego,
Joanna Szczepanek
Małgorzata Zarychta-Masłowska

THE BIG CHALLENGE

Z radością informujemy, że w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego najwyższe wyniki w naszej szkole uzyskali następujący uczniowie:
Klasy 4-5

Michalina Majcher, VA
Natalia Sikora, IVC
Bartłomiej Bryłka Nadolski, IVC

Klasy 6
Bianka Jadach, VIA
Maciej Mazurek,VIC
Karolina Głębocka, VIB

Klasy 7
Marta Bartczak, VIIA
Paulina Pigla, VIIE
Elena Nych, VIIG

Klasy 8
Maja Hartel, VIIIE
Radosław Wroński, VIIIE
Amelia Annabhani, VIIIB

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie również uzyskali imponujące wyniki, dlatego wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do uczestnictwa w konkursie w następnym roku.

Koordynatorki konkursu
Jolanta Adamska i Dorota Szabatowska

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Z ogromną dumą i wielką radością informujemy, iż kolejni nasi uczniowie są laureatami i finalistami konkursu zDolny Ślązak.

Marek Gosztyła z klasy VIIIA został laureatem, a  Rozalia Kwiatkowska z klasy VIIIE i Mikołaj Łakomy z klasy VIIIA finalistami konkursu z fizyki. Natomiast Jakub Szczeblowski z klasy VIIIA jest finalistą zDolnego Ślązaka z chemii.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że dwie nasze uczennice z klasy 8c - Julia Trzepizur i Karolina Wiercioch - zostały finalistkami Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego - zDolny Ślązak.

Serdecznie gratulujemy!