Wyniki konkursu Albus z języka angielskiego

Miło nam poinformować, iż dyplom wyróżnienia w konkursie Albus z języka angielskiego otrzymała: Julia Trzepizur z klasy VIIIC.

Gratulujemy!

Sukces w XVI edycji powiatowego Konkursu DZIELI NAS PÓŁ WIEKU

Miło nam poinformować, że nasze trzy uczennice zostały Laureatkami XVI edycji Powiatowego Konkursu Dzieli nas pół wieku.

Są to:
Milena Jabłecka z kl. IIIA -I NAGRODA za pracę plastyczną w katergorii Dzieci
Natasza Rabenda z kl. VIB - I NAGRODA za pracę literacką w kategorii Dzieci
Lena Andrzejewska z kl.VIIE - I NAGRODA za fotografię w kategorii wspólnej Dzieci i Młodzieży

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z tegorocznej edycji konkursu pod adresem: https://lo12.wroc.pl/dzieli-nas-pol-wieku/

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Szkolny opiekun konkursu
Barbara Łuczyk

PIĘKNO KRAJOBRAZÓW POLSKI - wyniki konkursu

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki III edycji Szkolnego Konkursu Plastycznego "PIĘKNEJ, DUMNEJ, NIEPODLEGŁEJ...", którego tematem przewodnim było “Piękno krajobrazów Polski”

I tak , w kategorii wiekowej klas I-III, kolejno miejsca otrzymują:
I m-ce Wiktoria Ptak, kl.ID
II m-ce Julia Płończak, kl. IIIE
III m-ce Jagoda Szajna, kl.ID
Wyróżnienia otrzymują (ex aequo):
Maja Ondrusko, kl.ID i Lena Ondrusko, kl.IIIB, Amelia i Liliana Akutko z kl.IIIE.

W kategorii wiekowej kl. IV-VIII :
I m-ce Urszula Zapotoczna, kl.VID
II m-ce Hanna Nowak, kl.VIF
III m-ce Maciej Czarnecki, kl.VIIC
Wyróżnienia otrzymują(ex aequo):
Wiktoria Andrzejewska, kl. VIE i Nina Duszyńska z kl.VIIE.

Serdecznie gratulujemy!!!

Dyplomy wraz z drobnymi upominkami dla laureatów i dyplomy dla wyróżnionych w konkursie przekazane zostaną wychowawcom i wręczone na koniec roku szkolnego.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za aktywność twórczą i ciekawe prace.
Iwona Karandziej

Sukces w XXIX Powiatowym Konkursie Plastycznym Wrocław. moje miasto (WNW)

Informuję o otrzymanych dzisiaj wynikach Konkursu Plastycznego -Wieże Wrocławia, wchodzącego w skład konkursów ubiegłorocznej edycji Wielkiej Nagrody Wrocławia, których rozstrzygniecie nastąpiło z opóźnieniem niezależnym od Organizatorów, spowodowanym przez pandemię.
Laureatkami w/w konkursu zostały dwie uczennice SP nr 50, które otrzymały za swoje piękne prace znaczące miejsca.
I miejsce - Milena Jabłecka z klasy IIIA,
III miejsce -Nikola Wrzesińska z kl.VIIB.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatkom i życzymy dalszych sukcesów.
Dyplomy będą do odebrania od dnia 08.06.2021 w siedzibie Towarzystwa Miłośników Wrocławia, ul. Odrzańska 39/40 (kamieniczka „Małgosia”), pon.-pt. w godzinach 10.00 – 14.00.

Podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu za aktywność twórczą i wspaniałe prace.
Pozdrawiam.
Iwona Karandziej