Sukces naszych Uczniów

Ostatnio w gościnnej Szkole Podstawowej nr 51 odbył się finał XXVIII Powiatowego Konkursu Krasomówczego w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia.
Laureatami tego konkursu w kategorii klas IV-VII zostali nasi Uczniowie: Julia Pisanko z klasy IVA i Bartosz Chwalibóg z klasy IVB.
Bartek zauroczył jury pięknym tekstem historycznym o kamienicy pod "Złotym Słońcem", co dało Mu drugie miejsce.
Julia opowiadała o tym, jak Wrocław pamięta Elżbieta, Patronka Kościoła Garnizonowego. Jury wyróżniło Ją trzecim miejscem. Młodym krasomówcom gratulujemy pięknych oratorskich popisów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Szkoły.

Nauczyciele języka polskiego

Załączniki:
Pobierz plik (dyplom1.pdf)zaświadczenie[ ]159 kB
Pobierz plik (dyplom2.pdf)dyplom[ ]183 kB
Pobierz plik (dyplom3.pdf)dyplom[ ]183 kB
Pobierz plik (zaświadczenie.pdf)zaświadczenie[ ]163 kB

Sukces naszej uczennicy w konkursie multimedialnym

Z radością przyjęliśmy informację o sukcesie naszej uczennicy w XVII Powiatowym Konkursie na multimedialną prezentację, "Odkrywamy tajemnice miasta. Dawna architektura przemysłowa Wrocławia". Konkursowe jury doceniło pracę i zaangażowanie Alicji Orman z klasy VIIIE i przyznało jej wyróżnienie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu a Alicji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkolny Konkurs „DZIEŃ LICZBY PI”- wyniki

14.03 to Międzynarodowy Dzień Matematyki, Dzień Liczby Pi. Z tej okazji w naszej Szkole został zorganizowany konkurs. Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki. W kategorii Plakat, Mapa Myśli:

Klasy  IV-VI:

Zuzanna Jaworowicz klasa IV A

Robert Burlikowski klasa IV D

Klasy VII- VIII

I miejsce ex aequo:

Iga Wasik klasa VIII G i Weronika Szczygieł klasa VIII A

II miejsce ex aequo: Szymon Tabaszewski klasa VIII A i Hanna Mikołajczak klasa VIIID

W kategorii ANIMACJA

Julia Makarewicz klasa VIII D

Wszystkie nagrodzone prace znajdują się w załaczniku.

Autorom zwycięskich prac serdecznie gratulujemy!

Szkolni koordynatorzy:
Magdalena Pawłowska
Agnieszka Kwiatkowska

Wyniki Konkursu Dyrektora SP nr 50 na projekt witryny szkolnej strony internetowej

Miło nam ogłosić rozstrzygnięcie VII edycji Konkursu Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu na projekt witryny szkolnej strony internetowej. W drodze eliminacji na konkurs wpłynęło 87 prac plastycznych i grafik komputerowych. Spośród nich wyłoniono dziewięć zwycięskich prac, które będą prezentowane naprzemiennie w poszczególnych miesiącach danej pory roku jako ruchoma witryna naszej szkolnej strony internetowej.
Oto laureatki konkursu (wg kolejności prezentacji prac daną porą roku):

ZIMA
Anastazja Wójcik - kl.IE
Maja Kunicka - kl.VD
Łucja Kozińska - kl.VC (grafika komputerowa)

WIOSNA
Olivia Makowska - kl.IVF
Nikola Wrzesińska - kl.VIIIB (grafika komputerowa)
Emilia Wiercioch - kl.IVB

LATO
Maria Jankowska - kl.IIIE
Emilia Wiercioch - kl.IVB (grafika komputerowa)
Paulina Cudecka - kl.IVF

JESIEŃ
Maja Ondrusko - kl.IID

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Dyrektora Szkoły, pana Przemysława Dubaniowskiego, mając na uwadze zbliżający się jubileusz 40-lecia naszej placówki, zdecydowała o zamieszczeniu w miesiącu październiku specjalnej witryny z tej okazji. We wrześniu i w listopadzie jubileuszowa witryna ukazywać się będzie naprzemiennie z jesienną pracą Mai.

Wszystkim laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dyplomy uznania Dyrektora Szkoły zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego 2021/2022 podczas uroczystego apelu. Pozostałym uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym.

Iwona Karandziej
Alicja Stęclik-Piotrowska