egzamin 8

Zapamiętaj ważne!

• Na egzamin uczeń przynosi ze sobą wyłącznie przybory do pisania: pióro
    lub długopis z czarnym tuszem/atramentem, a w przypadku egzaminu
    z matematyki również linijkę.
  • Nie wykonuje się rysunków ołówkiem!!!
  • Na egzaminie nie można korzystać z kalkulatora oraz ze słowników.
  • Nie wolno także przynosić i używać żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.
  • Uczeń samodzielnie rozwiązuje zadania egzaminacyjne
  • Uczniowie zaznaczają odpowiedzi na karcie odpowiedzi – do zadań zamkniętych. Po upłynięciu czasu przeznaczonego na pisanie egzaminu, uczniowie mają wyznaczone dodatkowe 5 minut przeznaczone na sprawdzenie poprawności przeniesienia odpowiedzi na kartę
  • Uczeń może również wnieść do sali egzaminacyjnej małą butelkę wody. Podczas pracy z arkuszem egzaminacyjnym butelka powinna stać na podłodze przy nodze stolika, aby zdający przypadkowo nie zalał materiałów egzaminacyjnych.
  • Uczniowie powinni mieć przy sobie dokument stwierdzający tożsamość (np. legitymację szkolną) i okazać go w razie potrzeby. W przypadku braku odpowiedniego dokumentu tożsamość ucznia może być potwierdzona przez jego wychowawcę lub innego nauczyciela danej szkoły.

egzamin porady

Pogody ducha,

zdrowia i radości

oraz wszelkiego dobra

z okazji

Świąt Wielkanocnych

życzy

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 50

Koszyczek z pisankami na trawie

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji „Dzień bez plecaka”.
O co chodzi?
W tym dniu przynieście swoje podręczniki i zeszyty w czymś innym niż plecak / torba, które zazwyczaj pakujecie do szkoły. Jak najbardziej może to być coś niestandardowego np. ... garnek...:)).
„Dzień bez plecaka” przewidziany jest na 21 marca, czyli na pierwszy dzień wiosny. Oczywiście nic się nie stanie, jeśli ktoś przyniesie książki w plecaku.
Liczymy na waszą kreatywność i pomysły.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunkami

plecak 2