Kolejne zebranie Prezydium Rady Rodziców w dniu 9 maja 2022 roku.

RR light

Jest już projekt: Rodzinny skatepark „Północny Wrocław” rekomendowany przez Radę Rodziców w w ramach WBO 2022. Zapraszamy do zapoznania się z założeniami i rozwiązaniami projektu.
UWAGA!!! Projekt ma numer 350.

skatepark

Drodzy Rodzice,

w związku z przypadającym w tym roku 40-leciem naszej Szkoły oraz wydarzeniem nadania jej im. Ossolineum, zaplanowane są uroczyste obchody na październik 2022 roku.
Jako Rada Rodziców planujemy mocno włączyć się w organizację tej uroczystości.
Podczas ostatniej wizyty Pana Dyrektora na Zebraniu Prezydium Rady Rodziców, został nam nakreślony plan i oprawa całej uroczystości.
Jako Rada Rodziców podjęliśmy uchwałę o podjęciu zbiórki pieniężnej z przeznaczeniem na zakup sztandaru szkoły, który zostanie uroczyście wniesiony podczas wydarzenia.
W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o dobrowolne wpłaty na konto Rady Rodziców z dopiskiem NA SZTANDAR.
Wpłat mogą dokonywać: rodzice indywidualnie, całe klasy jak jak i prywatni sponsorzy.
Darczyńcy zostaną uhonorowani podczas uroczystości w specjalny sposób, chyba, że zastrzegą sobie prawo do anonimowości.
Bardzo proszę o ewentualne wpłaty.
Z góry serdecznie dziękuję.

Dla przypomnienia podaję numer konta Rady Rodziców:

PKO BP 15 1020 5242 0000 2402 0297 6637

W przypadku osób zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt poprzez platformę Librus lub telefonicznie 507187935.

Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim osobom, które przekazały środki higieniczne do Różowych Skrzyneczek.
Przypominam, że akcja trwa nadal (zbiórka na portierni bud. A).

Tomasz Ryczek
Przewodniczący Rady Rodziców

ZESTAWIENIE WPŁAT I WYDATKÓW W ROKU SZKOLNYM 2020-2021
wpłaty 2020 21  wydatki 2020 21

W dniu 18.10.br. prezydium Rady Rodziców wybrało nowe osoby funkcyjne:

Tomasz Ryczek - Przewodniczący

Agnieszka Górnaś  - Zastępca Przewodniczącego

Mariusz Świerk - Zastępca Przewodniczącego

Łucja Lewandowska-Bugaj - Skarbnik

Wojciech Roziel   - Sekretarz

Dariusz Padarz    - Sekretarz

Prezydium spotyka się w każdy pierwszy roboczy poniedziałek miesiąca.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli klas oraz rodziców do udziału w zebraniach prezydium i do kontaktu drogą elektroniczną na adres:

Wsparcie dla Rady Rodziców.

W naszej szkole działa Rada Rodziców, która finansuje i współfinansuje konkursy, współzawodnictwo i inne wydarzenia organizowane w społeczności szkolnej.

Rada uchwaliła wysokość dobrowolnej składki na rok szkolny 2021/2022 w wysokości 30 zł.

Każdy rodzic (opiekun) może jednak dokonać wpłaty w wysokości jaką uzna za stosowną.

Pieniądze można wpłacać na konto nr:PKO BP 15 1020 5242 0000 2402 0297 6637 (podając klasę oraz imię i nazwisko dziecka) lub poprzez skarbnika z klasy.