Kolejne zebranie Prezydium Rady Rodziców w dniu 6 grudnia br.

ZESTAWIENIE WPŁAT I WYDATKÓW W ROKU SZKOLNYM 2020-2021
wpłaty 2020 21  wydatki 2020 21

Informuję, że Rada Rodziców zmienia adres poczty elektronicznej, dlatego do momentu utworzenia nowego, prosimy korespondencję pozostawiać w formie papierowej w sekretariacie szkoły w teczce Rady Rodziców lub kierować poprzez Librus.
Przewodniczący RR

W dniu 18.10.br. prezydium Rady Rodziców wybrało nowe osoby funkcyjne:

Tomasz Ryczek - Przewodniczący

Agnieszka Górnaś  - Zastępca Przewodniczącego

Mariusz Świerk - Zastępca Przewodniczącego

Łucja Lewandowska-Bugaj - Skarbnik

Wojciech Roziel   - Sekretarz

Dariusz Padarz    - Sekretarz

Prezydium spotyka się w każdy pierwszy roboczy poniedziałek miesiąca.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli klas oraz rodziców do udziału w zebraniach prezydium i do kontaktu drogą elektroniczną na adres:

Wsparcie dla Rady Rodziców.

W naszej szkole działa Rada Rodziców, która finansuje i współfinansuje konkursy, współzawodnictwo i inne wydarzenia organizowane w społeczności szkolnej.

Rada uchwaliła wysokość dobrowolnej składki na rok szkolny 2021/2022 w wysokości 30 zł.

Każdy rodzic (opiekun) może jednak dokonać wpłaty w wysokości jaką uzna za stosowną.

Pieniądze można wpłacać na konto nr:PKO BP 15 1020 5242 0000 2402 0297 6637 (podając klasę oraz imię i nazwisko dziecka) lub poprzez skarbnika z klasy.