W dniu 21.06.2021r. Rada Rodziców wybrała spośród ofert ubezpieczenie od NNW dla uczniów w firmie Compensa reprezentowaną przez GDU https://gdubezpieczenia.pl/o-nas/ .

Szczegóły wariantów ubezpieczenia we wrześniu.

Wszelkie pytania na temat ubezpieczenia prosimy kierowac na adres e-mail rady rodziców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Rada Rodziców zakupiła różowe skrzyneczki dla społeczności naszej szkoły, które pojawią się  w obu budynkach szkoły od września 2021 roku.

https://www.rozowaskrzyneczka.pl/


W dniu 01.03.2021r. Dyrektor SP 50 we Wrocławiu zorganizował spotkanie przedstawicieli rad oddziałowych (klas), które zdecydowało o przeprowadzeniu wyborów do Rady rodziców na rok szkolny 2020-2021.

Wybory przeprowadzono w związku z uchybieniami w procedurze wyborczej przeprowadzonej przez poprzedni skład Prezydium RR i wadami prawnymi spotkania przeprowadzonego we wrześniu 2020r.

W wyniku zebrania powołano nową Radę Rodziców i osoby funkcyjne, w składzie:

Mariusz Świerk - Przewodniczący  

Łucja Lewandowska-Bugaj  - Zastępca Przewodniczącego - Skarbnik

Tomasz Rejno    - Zastępca Przewodniczącego 

Dariusz Padarz    - Sekretarz  

Prosimy o kontakt w każdym temacie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

1 procent

 


 

Wsparcie dla Rady Rodziców.

W naszej szkole działa Rada Rodziców, która finansuje i współfinansuje konkursy, współzawodnictwo i inne wydarzenia organizowane w społeczności szkolnej.

Rada uchwaliła wysokość dobrowolnej składki na rok szkolny 2020/2021 w wysokości 30 zł.

Każdy rodzic (opiekun) może jednak dokonać wpłaty w wysokości jaką uzna za stosowną.

Pieniądze można wpłacać na konto nr:PKO BP 15 1020 5242 0000 2402 0297 6637 (podając klasę oraz imię i nazwisko dziecka) lub poprzez skarbnika z klasy.