Aktualności
Złota dziewczyna
Fantastycznie spisała się uczennica naszej szkoły Florentyna Majchrzak, która podczas Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w zawodach lekkoatletycznych zdobyła złoty medal w biegu na 300 m. Serdeczne gratulacje i wielkie brawa za znakomity występ !!!
27 maja 2026 | Powrót do spisu wiadomości





