Aktualności
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku
24 maja w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej odbył się finał XIII edycji Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku. Spośród prawie 10 tys. uczestników eliminacji, wyłoniono ponad 500 finalistów. Wśród nich znalazły się cztery uczennice naszej szkoły: Nina Roziel z 5E, Julia Tyczyńska z 7D, Hania Janczura z 7E oraz Hania Wójcik z klasy 8A.
Dziewczęta zmierzyły się z różnymi diagramami sudoku o bardzo wysokim stopniu trudności.
Dziękujemy naszym finalistkom za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie do konkursu.

Sudoku jest nie tylko treningiem logicznego myślenia, ale pomaga też ćwiczyć pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Może być również świetną rozrywką dla wszystkich - niezależnie od wieku.
26 maja 2026 | Marlena Krzyżosiak | Powrót do spisu wiadomości



