Aktualności
„OSKAR WDZIĘCZNOŚCI” - II EDYCJA
II EDYCJA „OSKARA WDZIĘCZNOŚCI” WYSTARTOWAŁA!
Po niezwykle ciepłym odbiorze ubiegłorocznej edycji Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 50 im. Ossolineum we Wrocławiu z radością rozpoczyna II edycję „Oskara Wdzięczności”!
To wyjątkowa inicjatywa, dzięki której uczniowie mogą podziękować nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich codzienną pracę, życzliwość, wsparcie i zaangażowanie.

W tym roku każda klasa wybiera:
5 pracowników pedagogicznych szkoły,
1 pracownika niepedagogicznego.
Przewodniczący klas IV–VIII odbierają karty do głosowania u opiekuna Samorządu Uczniowskiego — p. Joanny Molędy-Słomki (sala 39).
Klasy I–III odwiedzą przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy zbiorą Wasze głosy — tak jak w ubiegłym roku.
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w tej pięknej inicjatywie!
Samorząd Uczniowski
Szkoły Podstawowej nr 50 im. Ossolineum we Wrocławiu
21 maja 2026 | Joanna Molęda-Słomka | Powrót do spisu wiadomości



