Powiększanie tekstu
Wersja kontrastowa
Kontakt

Aktualności

Zielona szkoła 5e

5 dni spędzili uczniowie klasy 5e w Szklarskiej Porębie. Pierwsze 3 dni pozwoliły im na zwiedzanie pięknych szlaków Karkonoszy, w tym czasie zawodnicy wraz z trenerami zrobili prawie 30 km i zobaczyli Wodospad Kamieńczyk, Szklarki, Złoty Widok i weszli na Chybotka. Klasa wybrała się również na Polanę Jakuszycką, gdzie w Dolnośląskim Centrum Sportu poznali i mogli spróbować swoich sił w sportach zimowych takich jak, zjazd bobslejem, wirtualny skok na nartach, strzelanie do bramki w hokeju, slalom gigant czy strzelectwo w biathlonie. Oprócz tego uczniowie zrealizowali kilka jednostek treningowych na sali czy boisku sportowym. Był też czas na wspólną integracje, gry i zabawy. 

14 maja 2026 | Powrót do spisu wiadomości

15

Szczęśliwy numerek
Środa, 10 czerwca 2026