Aktualności
Pokoloruj świat innym - podziel się kolorowanka!
Szanowni Państwo! Drogie Dzieci!
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka – to dobry moment, by nie tylko zastanowić się nad tym, co byśmy chcieli otrzymać, ale także dobry czas na to, by pomyśleć co możemy sami od siebie dać innym.
Zwracam się z prośbą do Was Drogie Dzieci byście przejrzały swoje szuflady, szafki, szafeczki, w których trzymacie KOLOROWANKI i materiały plastyczne – często użyte tylko raz, zakolorowane w niewielkim stopniu i odłożone na później… Jeśli możecie - przynieście je do sali 34 lub do świetlicy szkolnej w budynku B. Zebrane materiały zostaną przekazane do Wrocławskiego Centrum Opieki
i Wychowania przy ul. Lekcyjnej we Wrocławiu, gdzie dzieci z utęsknieniem wypatrują
Dobrych Aniołów.
Na Wasze niezużyte kolorowanki i materiały plastyczne czekam do 29 maja 2026r.!!!
Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam do podzielenia się kolorowanką!!!
Wspólnie pomalujmy świat innym :)
Agnieszka Głowacka i SKW
11 maja 2026 | Agnieszka Głowacka | Powrót do spisu wiadomości



