Powiększanie tekstu
Wersja kontrastowa
Kontakt

Aktualności

Fotograficzne Medalistki

Z radością informujemy, że w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Wiosna w obiektywie” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 36 we Wrocławiu.

I miejsce zdobyła Alicja Gruszczyńska uczennica klasy 1E

III miejsce zdobyła Hanna Jaromi uczennica klasy 2B

 

Serdecznie gratulujemy!

5 maja 2026 | Angelika Jankowska | Powrót do spisu wiadomości

15

Szczęśliwy numerek
Środa, 10 czerwca 2026