Aktualności
Fotograficzne Medalistki
Z radością informujemy, że w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Wiosna w obiektywie” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 36 we Wrocławiu.
I miejsce zdobyła Alicja Gruszczyńska uczennica klasy 1E
III miejsce zdobyła Hanna Jaromi uczennica klasy 2B
Serdecznie gratulujemy!



5 maja 2026 | Angelika Jankowska | Powrót do spisu wiadomości



