Aktualności
Mocno trzymamy za Was kciuki!
Drodzy Ósmoklasiści!
Wierzymy, że dacie radę!
Jesteście świetnie przygotowani i przez wszystkie lata szkoły wykonaliście ogrom pracy.
Pamiętajcie, że ten egzamin to tylko kilka dni — a Wy potraficie dużo więcej, niż czasem myślicie.
Jesteście super, mądrzy, zdolni i naprawdę możecie być z siebie dumni.
Podejdźcie do egzaminów spokojnie, uwierzcie w siebie i pokażcie to, co umiecie najlepiej.
Mocno trzymamy za Was kciuki!
Powodzenia!
Samorząd Uczniowski i Opiekunowie
SP50 we Wrocławiu

8 maja 2026 | Joanna Molęda-Słomka | Powrót do spisu wiadomości



