Powiększanie tekstu
Wersja kontrastowa
Kontakt

Aktualności

Mocno trzymamy za Was kciuki!

Drodzy Ósmoklasiści!

Wierzymy, że dacie radę!
Jesteście świetnie przygotowani i przez wszystkie lata szkoły wykonaliście ogrom pracy.

Pamiętajcie, że ten egzamin to tylko kilka dni — a Wy potraficie dużo więcej, niż czasem myślicie.

Jesteście super, mądrzy, zdolni i naprawdę możecie być z siebie dumni.

Podejdźcie do egzaminów spokojnie, uwierzcie w siebie i pokażcie to, co umiecie najlepiej.

Mocno trzymamy za Was kciuki!
Powodzenia!

Samorząd Uczniowski i Opiekunowie
SP50 we Wrocławiu

8 maja 2026 | Joanna Molęda-Słomka | Powrót do spisu wiadomości

15

Szczęśliwy numerek
Środa, 10 czerwca 2026