Matylda Gaweł IIIC/g

Chór REMIX na IV Przeglądzie Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych.

24.10.2017 r. chór REMIX wziął udział w IV Przeglądzie Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych w Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Emocji było co niemiara, występowało 21 zespołów i chórów z różnych instytucji, począwszy od przedszkoli aż do młodzieży z Akademii Musicalowej.

Nasz chór zaprezentował się w 40 osobowym składzie i brawurowo wykonał dwa utwory: "We are the word" i "Nie zapomnij" przy oklaskach publiczności.

Na zakończenie Koncertu otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom, śpiewnik, przypinki, lizaki, ołówki i tamburyn oraz zaproszenie na kolejny Przegląd.

Zdjęcia z Przeglądu

Kronika IV Przeglądu

"Nie zapomnij" w wykonaniu chóru REMIX

"We are the world" w wykonaniu chóru REMIX

Załączniki:
Pobierz plik (Dyplom.jpg)Dyplom[ ]114 kB

Rok szkolny 2016/2017

16 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 8 we Wrocławiu odbył się XIV Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Z prawdziwą przyjemnością informuję o wielkim sukcesie naszych uczennic z chóru REMIX, które zajęły I miejsce w Festiwalu.

REMIX na Festiwalu

Wyniki Festiwalu                                               Zdjęcia z Festiwalu

31 stycznia 2017 roku  Remix integrował się na przedstawieniu "Alicja w krainie czarów" w Operze Wrocławskiej. Później były pyszne pączki.

4 marca 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury Wrocław-Krzyki odbył się XI Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

W eliminacjach wzięło udział 31 solistów i 22 zespoły. Z prawdziwą przyjemnością informuję o wielkim sukcesie naszych uczennic z zespołu REMIX, które zajęły II miejsce na Przeglądzie w kategorii wiekowej od 10 do 12 lat zespoły.

Zdjęcia z Przeglądu

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 3 lutego 2017 roku odbyły się eliminacje szkolne do XI Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej „ Ojczyzno ma” w kategorii solista.

Załączniki:
Pobierz plik (Dyplom za I m..PDF)Dyplom za I m.[Dyplom za I m.]616 kB

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2015/2016

Śpiewaliśmy na zakończenie roku klas 6 oraz 4 i 5 a wcześniej na Festynie Rodzinnym też nie mogło nas zabraknąć.

Remix za Festynie rodzinnym 2016

REMIX 11 maja 2016 roku brał udział w III Wrocławskim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Śpiewaczych w IMPARCIE we Wrocławiu.  Dostaliśmy gromkie brawa.

REMIX na Przeglądzie         Filmik z telefonu   Przegląd

Zespół aktywnie uczestniczył też 23 lutego 2016 r. w Dniach Otwartych naszej Szkoły.

Zdjęcia w Galerii

Solistka zespołu Aleksandra Rogozińska uczennica kl.6d w dniu 18 lutego 2016 roku otrzymała WYRÓŻNIENIE na Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Walentynkowej zorganizowanym przez Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu.

Dnia 8 stycznia 2016 roku braliśmy udział w IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w MDK na ul.Kołłątaja.

Zdjęcia w Galerii: REMIX na IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Dnia 12 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 1 we Wrocławiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej.

Regulaminowo, każda szkoła mogła zaprezentować się  występami tylko trzech uczniów w kategorii: piosenka i poezja.

Wszyskie nasze uczennice z Zespołu REMIX startujące w kategorii piosenki zostały NAGRODZONEAleksandra Rogozińska z klasy 6D zajęła II miejsce  a Karolina Leśniak z klasy 6D wyróżnienie.

Laureatki      Zapraszamy do oglądania zdjęć z Koncertu Laureatów w Galerii.

Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej.

Rok szkolny 2014/2015

27 maja wzięliśmy udział w VI Przeglądzie Kultur Świata w Oratorium Marianum w budynku Uniwersytetu Wrocławskiego.

zdjęcia z VI Przeglądu Kultur

16 marca zespół instrumentalny wziął udział w sesji fotograficznej do projektu Tamborrada.
                                   zdjęcia z sesji fotograficznej
                   Remix na oficjalnej stronie Tamborrady.

6 marca 2015 roku zespół REMIX  nagrał swoją płytę w studio nagraniowym MDK Fabryczna.
                  Nagrania     zdjęcia z nagrań

Chór REMIX brał udział w World Music Days 2014 występując w dwóch koncertach:

6.10.2014 r. w Teatrze Muzycznym Capitol oraz 10.10.2014 r. w Saloniku Trzech Muz.

Po koncercie w Capitolu Koncert w saloniku W Saloniku Trzech Muz Po koncercie

Koncert w Saloniku  i Capitolu -zapraszamy do galerii

Nasza Kronika od 2008 r. do 2014 r.

Konkurs Piosenki Patriotycznej     REMIX na konkursie REMIX z p.Jose Torresem  w Akademii Muzycznej