18.04.2024r.

loga wspolnie unicef wroclaw

Liveworksheets

PRIMA APRILIS Z EDUBALEM
W piątek 01.04.2016r. już po raz dwunasty w naszej szkole przeżywaliśmy wielkie emocje podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klas 1 „Prima Aprilis z Edubalem”. W rozgrywkach sportowych wzięło udział osiem drużyn. Walcząc o pierwsze miejsca najmłodsi uczniowie szkół podstawowych wykazali się nie tylko doskonałą sprawnością fizyczną, ale i umiejętnościami z zakresu edukacji polonistycznej i matematycznej.

Zwycięzcami turnieju zostali:
I miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 18 we Wrocławiu,
II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Dzierżoniowie,
III miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu.
Wszyscy biliśmy gromkie brawa zwycięzcom, a prima aprilisowy chochlik sprawił, iż zwycięzcami poczuli się wszyscy uczestnicy turnieju, bowiem każdy otrzymał z rąk Dyrektora Szkoły Pana Przemysława Dubaniowskiego medal i gratulacje. Mamy nadzieję, że udział w turnieju przyniósł uczestnikom dużo radości i będzie dla nich motywacją do podejmowania aktywności ruchowej, BO RUCH TO ZDROWIE.
GRATULUJEMY!

Zdjęcia w galerii