27.03.2024r.

loga wspolnie unicef wroclaw

Liveworksheets

APEL Z OKAZJI ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI DLA KLAS I - III

9 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości, przygotowany przez klasę IIIe wraz z wychowawczynią p.Beatą Matysiak.
Na apelu nie zabrakło wierszy i pieśni patriotycznych oraz informacji historycznych. Uczniowie klas I - III z zaciekawieniem wysłuchali przedstawienia.

Na twarzach przybyłych uczniów można było dostrzec zainteresowanie treścią przygotowanego przez klasę 3e montażu słowno-muzycznego. Dzięki takiej lekcji patriotyzmu najmłodsze pokolenia miały okazję uświadomić sobie, że warto również dziś kultywować pamięć o przodkach, interesować się rodzimą kulturą, historią, a godło, flaga i hymn są od wieków najpiękniejszymi symbolami naszej polskości, dumy i tożsamości.
Bardzo dziękujemy klasie IIIe i p.Beacie Matysiak za piękną lekcję historii.

Zdjęcia w galerii