MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI OGŁASZA KONKURS PLASTYCZNY:
"MAGICZNY CZAS - PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ".

Serdecznie zapraszam uczniów SP nr 50 do udziału w konkursie plastycznym: "MAGICZNY CZAS - PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ".

Konkurs tradycyjnie, jak co roku, organizowany jest przez MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI WE WROCŁAWIU.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu w dowolnej technice projektu kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej w formacie A5 lub A6.

Projekty powinny być podpisane na odwrocie (imię, nazwisko, klasa, nr szkoły).

Na etapie klas I - III koordynują konkursem Panie: p. Iwona Kopaniarz i p. Jolanta Komorowska, którym wychowawcy klas młodszych dostarczają do 15 grudnia br. prace wraz ze zgodą rodziców na udział dziecka w konkursie.

Klasy IV-VI składają prace u nauczycielek plastyki: p. Iwony Karandziej i p. Anny Krysztofińskiej również do 15 grudnia 2016r.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 28 grudnia 2016 roku. Nazwiska laureatów zamieszczone zostaną na stronie internetowej muzeum (www.muzeum.wroclaw.pl).

Prace, które wpłyną na konkurs, stają się własnością Muzeum Poczty i Telekomunikacji i nie będą zwracane autorom. Prace konkursowe będzie można podziwiać na wystawie w Muzeum w terminie 1 - 15 stycznia 2017 roku.

Wręczenie nagród i dyplomów laureatom nastąpi 11 stycznia 2017 roku o godzinie 11.00.

Zapraszam w imieniu Organizatorów do uczestnictwa w konkursie i życzę ciekawych pomysłów!
Nauczycielka plastyki Iwona Karandziej

Załączniki:
Pobierz plik (MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI OGŁASZA KONKURS_PLASTYCZNY.pdf)Zgoda[ ]60 kB