Zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – „Strażnicy Sieci”.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły w wieku 8-12 lat do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Strażnicy Sieci”, organizowanym przez firmę Bakotech, wyłącznego dystrybutora marki Watchguard w Polsce.
Jako szkoła promująca bezpieczeństwo i uczestnicząca w programie „Bezpieczna szkoła” nie możemy pominąć tak bardzo ważnej kwestii jaką są zagrożenia płynące z Cyberprzestrzeni.

Głównym celem konkursu jest zwrócenie uwagi na bezpieczne korzystanie z Internetu i uświadomienie dzieciom, poprzez edukację i działania artystyczne, zagrożeń czyhających w sieci.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej w formie płaskiej w dowolnej technice manualnej (malowanka, wydzieranka, wyklejanka, rysunek, itd ), w formacie A4.
Tematem przewodnim prac powinno być połączenie poniższych motywów:
-wybranego/wybranych zagrożeń czyhających w Sieci ,
-symbolu Czerwonego Lwa jako strażnika bezpieczeństwa w Sieci wg hasła :„Z Lwem Watchguarda jestem bezpieczny w Internecie”,
-nazwy „Strażnicy sieci” i sposobów w jaki można chronić siebie i rówieśników przed zagrożeniami płynącymi z Internetu.

Prace uczniów wraz z wypełnioną, złożoną na pół i przyklejoną z tyłu pracy kartą zgłoszeniową /regulamin i karta w załączeniu/ dostarczamy do 6 grudnia br. nauczycielce plastyki p. Iwonie Karandziej (s.7).

Organizator przewiduje nagrody rzeczowe dla autorów 10 najlepszych prac oraz nagrodę główną: tablet Lenovo. Szkoła, która prześle największą liczbę prac konkursowych otrzyma profesjonalne urządzenie WatchGuard Firebox T30-W, zabezpieczające jej sieć, z roczną usługą subskrypcji.

I TY możesz zostać Strażnikiem Sieci!
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.Iwona Karandziej

Załączniki:
Pobierz plik (karta-zgloszeniowa (2).pdf)Karta zgłoszeniowa[ ]199 kB