Zaproszenie do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kotki w kropki”

„Kotki w Kropki” jest konkursem organizowanym przez CK Agora we Wrocławiu, kontynuującym cele i idee ubiegłorocznego konkursu plastycznego „Pieski w Kreski”.
Temat, podany w formie żartobliwej rymowanki, ma sprowokować podejście do tematu w sposób mniej konwencjonalny, a bardziej abstrakcyjny i oderwany od prawdziwego wizerunku kota.

Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych, w tym w kat. 7-9 lat (kl. I-III) i 10-12 (kl. IV-VI).
Organizatorzy oczekują prac z zakresu malarstwa, grafiki, rysunku, rzeźby, płaskorzeźby (glina, masa solna i papierowa), prac w technice kolażu (bez użycia materiałów sypkich) i innych technikach własnych.
Format prac płaskich nie może przekraczać 50 x 70cm., minimalna wysokość prac przestrzennych: 15 cm.
Uczniowie dostarczają prace do s.7, nauczycielkom plastyki do 16 grudnia br. (ze względu na okres świąteczny wcześniej niż podano w regulaminie organizatora).
Szkoła może wysłać na konkurs max. 10 prac.
Zapraszamy do kreatywnej i twórczej interpretacji tematu, życząc wspaniałej zabawy podczas aktu tworzenia prac.

Iwona Karandziej

Regulamin i karta zgłoszeniowa w załączeniu.

Załączniki:
Pobierz plik (kotki_w_kropki_regul_kartazgl (4).pdf)Regulamin i karta zgłoszeniowa[ ]724 kB