LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO
„BOLID W ARANŻACJI ZIMOWEJ”

Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym „BOLID W ARANŻACJI ZIMOWEJ” organizowanym przez Politechnikę Wrocławską dla uczniów wrocławskich szkół podstawowych pięciu uczniów naszej szkoły znalazło się wśród laureatów. Są to:

Franciszek Leńczuk z kl. II a

Szymon Tabaszewski z kl. II h

Natalia Kownacka z kl. III c

Lidia Wojtaś z kl. III c.

Michał Brzeziński z kl. VI c
           Z każdej z uczestniczących w konkursie szkół wyłoniono autora najciekawszej pracy.

Zwycięzcą w naszej szkole został Szymon Tabaszewski z kl. II h, który wraz z rodzicami i pozostałymi laureatami z SP nr 50 i ich rodzicami został zaproszony do garażu zespołu PWR  Racing Team. Spotkanie odbędzie się 27 II 2016 r. o godz. 10.00 w garażu na ul. Sopockiej 16

W trakcie spotkania zaproszeni laureaci będą mieli niepowtarzalną okazję zwiedzenia garażu Zespołu PWR Racing Team oraz przyjrzenia się z bliska bolidowi. Uczestnicy konkursu będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia zarówno na tle bolidu, jak również siedząc w nim.

Ponadto członkowie Zespołu PWR Racing Team będą opowiadać o bolidzie, swojej pracy w Zespole PWR Racing Team, o studiach na Politechnice Wrocławskiej oraz o zawodach Formuły Student.

Nasza Szkoła otrzyma również od Organizatora paczkę z gratisami ufundowanymi przez Politechnikę Wrocławską w ramach podziękowania za wykazane zaangażowanie.

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy miłych wrażeń podczas spotkania w garażu !!!