Rozstrzygnięcie II edycji konkursu Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu
na projekt witryny szkolnej strony internetowej.

Niezmiernie miło nam poinformować o rezultatach II edycji konkursu Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu na projekt witryny szkolnej strony internetowej.

W konkursie uczestniczyli chętni uczniowie klas IV-VI oraz uczniowie klas I-III. Spośród 94 prac plastycznych, w tym 29 projektów graficznych wykonanych dowolną techniką komputerową, komisja konkursowa pod przewodnictwem p. dyrektora Przemysława Dubaniowskiego, po długich i niezwykle trudnych obradach wyłoniła 12 prac /6 grafik komputerowych i 6 prac w innych technikach plastycznych/.

Oto laureaci II edycji konkursu /wg kolejności prezentacji projektów na stronie internetowej szkoły/:

• Wiktoria Solarz – kl. V e (listopad 2015r.)
  • Adam Niemiec – kl. VI b; grafika komputerowa (grudzień 2015r.)
  • Kacper Dymkowski – kl. V b (styczeń 2016r.)
  • Marta Alberska – kl. IV e; grafika komputerowa (luty 2016r.)
  • Martyna Stysiak – kl. V c (marzec 2016r.)
  • Aleksandra Rogozińska – kl. VI d; grafika komputerowa (kwiecień 2016r.)
  • Antonina Kowalska – kl. V a (maj 2016r.)
  • Mateusz Burszewski – kl. IV c; grafika komputerowa (czerwiec 2016r.)
  • Sandra Merwart – kl. VI b (lipiec 2016r.)
  • Wiktoria Jarosz – kl. VI b; grafika komputerowa (sierpień 2016r.)
  • Aleksander Kowalczykowski – kl. I f (wrzesień 2016r.)
  • Alicja Szulejko – kl. V d; grafika komputerowa(październik 2016r.)

Laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy ciekawych pomysłów twórczych. Dziękujemy bardzo za wszystkie projekty, które wpłynęły do komisji konkursowej i zachęcamy do udziału w III edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym 2016/2017.

Prace laureatów konkursu zostaną wyeksponowane w Galerii „Łącznik”. Pozostałe projekty wraz ze zwycięskimi pracami będzie można oglądać klikając w zakładkę Galeria na stronie internetowej naszej szkoły.

Prace laureatów

Prace uczniów-grafika komputerowa