Uwaga!!! Dziecięcy Konkurs Plastyczny „Rzeka w mieście”

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Wrocław oraz Stowarzyszenie Edukacji Krytycznej zapraszają uczniów klas I - III i klas IV-VI szkół podstawowych do udziału w Dziecięcym Konkursie Plastycznym  „Rzeka w mieście”.

Celem konkursu jest kształtowanie wyobraźni dzieci, rozwijanie kreatywności i zdolności plastycznych, edukacja architektoniczna najmłodszych i zachęcanie do udziału w kształtowaniu otoczenia, a tym samym  poznanie pomysłów uczniów, w jaki sposób można wykorzystać tereny położone nad Odrą (wały, nadbrzeża).
Zasady konkursu:
Zadaniem ucznia jest stworzenie indywidualnej płaskiej pracy plastycznej w układzie poziomym, na kartce formatu  A3, techniką dowolną.       Praca ma ukazać, w jaki sposób uczniowie chcieliby wykorzystać tereny nad Odrą, tak, aby było to ich ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu
Każda praca powinna zawierać następujące informacje:
-imię i nazwisko autora, kategorię wiekową(kl.1-3:kl.4-6);
-na odwrocie numer i nazwę szkoły.
Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę.
Prace dostarczamy nauczycielce plastyki, p. Iwonie Karandziej /sala nr 7/ do 20 maja 2015 r.
Prace ocenią przedstawiciele Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Wrocław oraz Stowarzyszenia Edukacji Krytycznej wraz z artystami , animatorami kultury oraz przedstawicielami szkoły.
Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 30 maja 2015r. w trakcie pikniku plenerowego połączonego z konsultacjami społecznymi z udziałem mieszkańców okolic ulicy Zawalnej wraz z przekazaniem nagród:
Klasy 1-3                                                                   Klasy 4-6
- nagroda główna -tablet-                                         - nagroda główna -tablet
-2 wyróżnienia-nagrody książkowe                          -2 wyróżnienia-nagrody książkowe
Uwagi dodatkowe: Uczestnicy konkursu dostarczają wraz z pracą plastyczną zgodę rodziców /opiekunów prawnych/ na udział w konkursie z jednoczesną zgodą na nieodpłatną publikację prac konkursowych z zaznaczeniem imienia i nazwiska autora.

Załączniki:
Pobierz plik (KONKURS do pobrania.doc)KONKURS do pobrania.doc[ ]36 kB