Sandra Najdecka kl. V A

Konkurs Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu na projekt witryny szkolnej strony internetowej

Zapraszamy serdecznie uczniów wszystkich oddziałów do uczestnictwa w V edycji Konkursu Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu na projekt witryny szkolnej strony internetowej.Tegoroczna edycja konkursu przypada w szczególnym okresie świętowania 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W związku z tym dla uczczenia tego wydarzenia wszystkie zwycięskie prace będą umieszczane na stronie z wygenerowanym znakiem graficznym symbolizującym barwy narodowe.
Regulamin konkursu wraz z załączonym drukiem zgody na uczestnictwo dziecka w/w konkursie dostępny poniżej. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Alicja Stęclik-Piotrowska

Załączniki:
Pobierz plik (KONKURS DYREKTORA SZKOŁY-( V edycja ).pdf)Regulamin[ ]188 kB
Pobierz plik (ZGODA.pdf)ZGODA.pdf[ ]117 kB

Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym BRD
Odblaskowo, widocznie, bezpiecznie.

Miło mi poinformować o zdobyciu przez uczennicę kl. VIIA, Jagodę Nowak, wyróżnienia w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na plakat z zakresu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym „Odblaskowo, widocznie, bezpiecznie.

Głównym celem konkursu było promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach dzieci i seniorów, uświadomienie konieczności noszenia przez uczestników ruchu drogowego elementów odblaskowych.

Jesteśmy dumni, że spośród wielu wspaniałych dziecięcych prac, które napłynęły do organizatorów z całej Polski, plakat Jagody został dostrzeżony i wyróżniony przez Komisję konkursową. Serdecznie gratulujemy!

Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu i przygotowanie ciekawych prac.

Iwona Karandziej

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ogrody Światła”

Miło mi poinformować o sukcesie naszych uczennic odniesionym w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z cyklu "Ogrody Światła". W tym konkursie traktującym o chińskich ogrodach uczennica klasy VIC, Julia Żyła otrzymała zaszczytne III miejsce, a uczennica klasy VE, Rozalia Kwiatkowska zdobyła uznanie jury, złożonego z przedstawicieli Akademii Sztuk Pięknych, Instytutu Konfucjusza UWr. i Europejskiego Stowarzyszenia Miłośników Kultury i Nauki PROGRESSIO.

Serdeczne gratulacje dla naszych laureatek,
a dla wszystkich uczestników konkursu ogromne podziękowania.

Iwona Karandziej

A oto prace naszych laureatek:

Sukces w wojewódzkim konkursie plastycznym „zNaj Dolny Śląsk”.

Z wielką przyjemnością informuję o sukcesie naszej uczennicy z kl.VI B, Sary Konopskiej odniesionym w wojewódzkim konkursie plastycznym, realizowanym w ramach projektu „zNaj Dolny Śląsk” pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Patronatem Medialnym Polska.Travel. W tym konkursie Sara zdobyła I miejsce w kategorii wiekowej klas IV – VII. Jej piękną pracę przedstawiającą Ostrów Tumski, jako jedną z atrakcji Dolnego Śląska, można podziwiać na stronie internetowej organizatora http://wolnymkrokiem.pl/znaj-dolny-slask-rekordowe-wojewodztwo-polski/

Brawo, Sara! Serdeczne gratulacje wraz z życzeniami dalszych sukcesów!

Podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu za ciekawe pomysły twórcze.