Laura Najdecka IIF

Wyróżnienie we Wrocławskim Konkursie Plastycznym
"Podróże małe i duże-Państwo Środka"

Miło mi poinformować o sukcesie artystycznym Julii Jasiury z kl. VIE, która zdobyła wyróżnienie specjalne we Wrocławskim Konkursie Plastycznym "Podróże małe i duże -Państwo Środka", organizowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Miłośników Nauki i Kultury PROGRESSIO wraz z Instytutem Konfucjusza i Szkołą Podstawową we Wrocławiu .

Julii serdecznie gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów!

Wręczenie nagród odbyło się podczas Festiwalu Kultury Chińskiej 30.05.2017 w gmachu gł. UWr.w sali Oratorium Marianum.

więcej zdjęć w galerii

Sukces w XXVI Powiatowym Konkursie Plastycznym Wrocław moje miasto

Miło mi poinformować, że w  XXVI Powiatowym Konkursie Plastycznym Wrocław moje miasto, organizowanym w ramach XXII edycji Wielkiej Nagrody Wrocławia pod nazwą Odra-królestwo Viadrusa, ucz. kl. VID, Amelia Maj zdobyła wyróżnienie, a jej koleżanka z klasy, Alicja Szulejko zajęła III miejsce. Dzięki temu dziewczynki zdobyły dla szkoły kolejne punkty do puli WNW.

Amelii i Alicji serdecznie gratulujemy sukcesu!

Praca Amelii                                            Praca Alicji

Czytaj więcej...

Sukces w IV Międzyszkolnym Konkursie Literacko –Plastycznym  „Rzuć okiem”

Miło mi poinformować o sukcesie  uczennicy klasy VI a, Weroniki Zaskórskiej, odniesionym w IV Międzyszkolnym Konkursie Literacko –Plastycznym  „Rzuć okiem”, organizowanym przez ZSP nr 18 we Wrocławiu.
Weronika zajęła w części plastycznej konkursu II miejsce za zilustrowanie związku frazeologicznego, wybranego z proponowanej przez organizatora listy.
Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 11. 04. 2017 r. o godz. 12.00 w ZSP nr 18 we Wrocławiu, ul. Poznańska 26.

Serdecznie gratulujemy  sukcesu!

Certyfikat dla SP nr 50 we Wrocławiu

Z dumą informujemy, że dzięki uczestnictwu w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ”Strażnicy sieci”, poprzedzonym licznymi pogadankami nt. zagrożeń płynących z cyberprzestrzeni, zdobyliśmy certyfikat potwierdzający wkład SP nr 50 we Wrocławiu w edukację dzieci w zakresie bezpiecznego Internetu i uzyskaliśmy zaszczytny tytuł SZKOŁY STRAŻNIKÓW SIECI 2016.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie gratulujemy!

Szkolny koordynator konkursu