Wyniki I Szkolnego Konkursu Plastycznego „PIĘKNEJ, DUMNEJ, NIEPODLEGŁEJ…”

Miło mi poinformować o wynikach I Szkolnego Konkursu Plastycznego „PIĘKNEJ, DUMNEJ, NIEPODLEGŁEJ…”
Komisja konkursowa pod przewodnictwem Dyrektora SP nr 50, dr Przemysława Dubaniowskiego po trudnym wyborze, wynikającym z różnorodności i oryginalności prac, wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W kategorii wiekowej I etapu edukacyjnego i oddziału „O” laureatami zostali:

Czytaj więcej...

Konkurs Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu na projekt witryny szkolnej strony internetowej

Zapraszamy serdecznie uczniów wszystkich oddziałów do uczestnictwa w V edycji Konkursu Dyrektora SP nr 50 we Wrocławiu na projekt witryny szkolnej strony internetowej.Tegoroczna edycja konkursu przypada w szczególnym okresie świętowania 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W związku z tym dla uczczenia tego wydarzenia wszystkie zwycięskie prace będą umieszczane na stronie z wygenerowanym znakiem graficznym symbolizującym barwy narodowe.
Regulamin konkursu wraz z załączonym drukiem zgody na uczestnictwo dziecka w/w konkursie dostępny poniżej. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Alicja Stęclik-Piotrowska

Załączniki:
Pobierz plik (KONKURS DYREKTORA SZKOŁY-( V edycja ).pdf)Regulamin[ ]188 kB
Pobierz plik (ZGODA.pdf)ZGODA.pdf[ ]117 kB

Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym BRD
Odblaskowo, widocznie, bezpiecznie.

Miło mi poinformować o zdobyciu przez uczennicę kl. VIIA, Jagodę Nowak, wyróżnienia w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na plakat z zakresu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym „Odblaskowo, widocznie, bezpiecznie.

Głównym celem konkursu było promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach dzieci i seniorów, uświadomienie konieczności noszenia przez uczestników ruchu drogowego elementów odblaskowych.

Jesteśmy dumni, że spośród wielu wspaniałych dziecięcych prac, które napłynęły do organizatorów z całej Polski, plakat Jagody został dostrzeżony i wyróżniony przez Komisję konkursową. Serdecznie gratulujemy!

Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu i przygotowanie ciekawych prac.

Iwona Karandziej

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ogrody Światła”

Miło mi poinformować o sukcesie naszych uczennic odniesionym w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z cyklu "Ogrody Światła". W tym konkursie traktującym o chińskich ogrodach uczennica klasy VIC, Julia Żyła otrzymała zaszczytne III miejsce, a uczennica klasy VE, Rozalia Kwiatkowska zdobyła uznanie jury, złożonego z przedstawicieli Akademii Sztuk Pięknych, Instytutu Konfucjusza UWr. i Europejskiego Stowarzyszenia Miłośników Kultury i Nauki PROGRESSIO.

Serdeczne gratulacje dla naszych laureatek,
a dla wszystkich uczestników konkursu ogromne podziękowania.

Iwona Karandziej

A oto prace naszych laureatek: