bip

szkola z misja duze

instaling logo male

Liveworksheets

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

DZIELI NAS PÓŁ WIEKU-XV edycja konkursu 

Liceum Ogólnokształcące nr XII we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskim Centrum Seniora ogłasza XV edycję konkursu DZIELI NAS PÓŁ WIEKU.
Tematem konkursu jest PORTRET OSOBY STARSZEJ OD AUTORKI/AUTORA O CO NAJMNIEJ 50 LAT. Celem konkursu jest rozwijanie empatii i wzmacnianie więzi międzypokoleniowych i rodzinnych.

W tym roku nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:
• portretu literackiego – dowolna forma literacka (poetycka lub prozatorska), praca nie więcej niż cztery strony druku, dzieci ze szkół podstawowych prosimy o prace pisane odręcznie. Uwaga: chodzi o aktualny portret, charakterystykę, a nie biografię czy wspomnienia;
• fotografii – format min. 20cm x 30cm;
• pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką.

W kategoriach literackiej i plastycznej będą nagradzane prace konkursowe w dwóch grupach wiekowych: osobno prace dzieci ze szkół podstawowych i osobno młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.
Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Liceum Ogólnokształcące nr XII.

Prac nie należy podpisywać, ale oznaczyć je godłem/pseudonimem. Identyczne godło/pseudonim Autorki/Autora oraz dopisek: szkoła podstawowa należy umieścić na wierzchu koperty, zawierającej dane Autora/Autorki (imię i nazwisko, wiek, szkoła, klasa, numer telefonu) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i upowszechnianie wizerunku w celach wynikających z konkursu, jak również zgodę opiekunów na udział w konkursie.

Szczegółowy regulamin konkursu i formularze do pobrania na stronach www.lo12.wroc.pl  oraz www.seniorzy.wroclaw.pl

Termin składania prac konkursowych do 30 październka 2020r. u szkolnego koordynatora konkursu, p. Barbary Łuczyk (budynek A).Termin nadsyłania prac do Organizatora – do 3 listopada 2020.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy sukcesu.
Iwona Karandziej

XXVIII Dolnośląski Konkurs Plastyczny pt. "MÓJ ULUBIONY SUPERBOHATER"

Wrocławski Klub „ANIMA” serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież z Dolnego Śląska do udziału w XXVIII edycji konkursu plastycznego pt. „MÓJ ULUBIONY SUPERBOHATER”Proponowany konkurs jest pretekstem do artystycznej wizji dzieci i młodzieży nt. bohaterów, którzy odgrywają ważną rolę w ich życiu. Być może masz swojego superbohatera, osobę, która słynie z odwagi, dobroci i innych zalet. Może to być postać z komiksu (np. Batman, Wonder Woman), z filmu lub książki (np. Sherlock Holmes, Pippi Langstrumpf, Harry Potter) lub z otaczającej rzeczywistości (np. członek rodziny, ratownik medyczny, policjant).
 
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić jedną pracę w FORMACIE MINIMUM A3 wykonaną wybraną przez siebie dowolną techniką plastyczną: ołówek, kredki, węgiel, pastele (zabezpieczone fiksatywą), farby (akwarela, akryl, gwasz, tempera, olej), batik, techniki graficzne (bez grafiki komputerowej), kolaż, itp. Na konkurs można zgłaszać wyłącznie prace płaskie, organizatorzy nie przyjmują prac przestrzennych ani prac przygotowanych grupowo.
Do pracy (na odwrocie) musi być przyklejona, wypełniona w całości DRUKOWANYMI LITERAMI karta zgłoszenia (do pobrania ze strony Organizatora: http://klubanima.pl/xxviii-konkurs-plastyczny-dla-dzieci-i-mlodziezy-moj-superbohater/ lub dostępna w załaczniku)
 
Do 5 listopada 2020 r. uczniowie klas I-III dostarczają prace konkursowe p. Jolancie  Komorowskiej (budynek B), uczniowie klas IV prace dostarczają do mnie w budynku B w dniu lekcji plastyki, a kl.V-VIII w budynku A.
 
Zachęcam wszystkich do aktywności twórczej i życzę udanych pomysłów.
Iwona Karandziej

VII edycja Konkursu Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50
na projekt witryny szkolnej strony internetowej

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 50 we Wrocławiu ogłasza VII edycję konkursu na projekt witryny szkolnej strony internetowej SP nr 50 we Wrocławiu.

Adresataci konkursu : uczniowie SP nr 50 I i II etapu edukacyjnego

Cele konkursu:

Załączniki:
Pobierz plik (ZGODA.pdf)Zgoda[ ]179 kB

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny -NUDZI -MISIE

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dla Dzieci i Młodzieży "NUDZI - MISIE". Konkurs organizowany jest przez CK Agora we Wrocławiu i jest kontynuacją poprzednich edycji, takich jak: Kotki w kropki , Pieski w kreski, Ryby na niby czy Ptaki-Fruwaki. Tym razem bohaterami prac będą misie, niedźwiadki - bohaterowie bajek i baśni, dobranocek, filmów i książek. Mogą to być również nasze własne misie - przytulanki, czy też całkowicie wymyślone, fantastyczne misiaczki. Tytuł, podany w formie żartobliwej gry słownej ma sprawić, że uczestnicy mogą podejść do tematu nie tylko w sposób tradycyjny, ale również w mniej konwencjonalny i przedstawić inaczej wizerunki znanych nam przyjaciół.

Technika prac jest dowolna.
Prace z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki wykonywane w dowolnych technikach malarskich i rysunkowych: pastel, tusze, akwarela, tempera, gwasz, olej, batic, collage, techniki własne.
Format prac płaskich nie może przekraczać 50 X 70 cm.
Prace przestrzenne z zakresu rzeźby i płaskorzeźby (glina, masa solna i papierowa).
Formy z recyklingu, kolorowych papierów, tkanin .… Prace przestrzenne : minimalna szerokość i wysokość 20 cm. .

Konkurs organizowany jest w czterech kategoriach wiekowych:
• Dzieci w wieku 6 lat
• Dzieci w wieku 7- 9 lat
• Dzieci w wieku 10- 12 lat
• Młodzież w wieku 13-16 lat

Do każdej pracy należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia (załącznik nr 1) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2) dostępną na stronie internetowej www.ckagora.pl
Każda praca powinna zawierać na odwrocie imię, nazwisko, pesel i wiek autora. Prace zbiorowe wyklucza się.
Z jednej placówki można dostarczyć maksymalnie 10 prac z każdej kategorii wiekowej.

Termin dostarczenia prac do organizatora: 13 lutego 2020r., termin szkolny: 6 lutego 2020r. (uczniowie kl . 0-III składają prace u p. Jolanty Komorowskiej w budynku B, uczniowie kl. IV-VIII u mnie, w s.7 w budynku A.
Prace będą oceniane pod względem doboru środków wyrazu plastycznego, oryginalności i sposobu interpretacji tematu oraz walorów estetycznych. Ogłoszenie wyników konkursu przez organizatora nastąpi: 24.02.2020

Zachęcam do udziału młodszych i starszych uczniów naszej szkoły życząc wspaniałej zabawy twórczej.
Iwona Karandziej