Sandra Najdecka kl. V A

Szkoła Podstawowa nr 50
we Wrocławiu

bip

instaling logo male

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

20180515 10043315 maja odbył się FINAŁ XVIII Miejskiego Konkursu Wiedzy o Wrocławiu „Wrocławskie krasnale”

w którym  nasza drużyna odniosła sukces zajmując II miejsce.

Dziewczynki wykazały się ogromną wiedzą i przy wsparciu dwóch koleżanek zaprezentowały inscenizację, która wzbudziła duży aplauz wśród oglądających.

W skład drużyny weszły:
1. Emilia Garyga z klasy III D
2. Antonina Witkowska z klasy III E
3. Liliana Burkiewicz z klasy III G

Podczas inscenizacji wspierały je:
Zofia Mikołajczyk i Natalia Telego

Drużynę przygotowały:

Alicja Lach

Jolanta Komorowska

Karolina Cis- Wawrzyniak

Zdjęcia w galerii

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur
Z ogromną radością informuję, że nasi uczniowie także w tym roku odnieśli sukces w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018.

KATEGORIA 1M:

Czytaj więcej...

Sukces w V Międzyszkolnym Konkursie Literacko –Plastycznym  „Rzuć okiem”

Z radością przyjęliśmy informację, iż uczennica klasy VII A,
Julia Bala
zajęła I miejsce w części literackiej V Międzyszkolnego Konkursu Literacko –Plastycznego
  „Rzuć okiem”
, organizowanego przez ZSP nr 18 we Wrocławiu.

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 30 maja 2018 r. o godz. 12.00 w ZSP
nr 18 we Wrocławiu, ul. Poznańska 26.

Serdecznie gratulujemy  sukcesu!

 

12.05.2018 w Głogowie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Hutnik 2018".

Nasza reprezentacja, składająca się z uczniów klas IV, V, VI (rocznik 2006, 2007, 2008) zdecydowanie wygrała klasyfikację medalową zdobywając łącznie 56 medali (28 złotych, 12 srebrnych i 16 brązowych). Rozalia Kwiatkowska z klasy Ve została najlepszą zawodniczką zawodów w kategorii 11-lat, a Liwia Bawolska i Maciej Lipiec z klasy VIe najlepszymi zawodnikami wśród 12-latków.

Medale indywidualne zdobywali: Aleksandra Pastuszka, Amelia Władyczka, Nina Duszyńska, Wiktor Smoszna, Bartosz Szkirpan, Natan Kuc i Michał Buchla z klasy IVe, Rozalia Kwiatkowska, Marta Szczepaniak, Anna Pniaczek, Maja Wróblewska, Michał Dyrda, Karol Grudziński, Maksymilian Czarny, Emil Bonowicz, Karol Bednarek, Radosław Wroński, Mikołaj Krzysztoń i Marcelina Dąbrowska z klasy Ve oraz Liwia Bawolska, Tamara Jach i Maciej Lipiec z klasy VIe.

Zespoły sztafetowe w swoich ośmiu startach, aż siedem razy stawały na najwyższym stopniu podium: sztafety żeńskie 4x50m stylem dowolnym, płynące w składach: 11-lat (Amelia Władyczka, Marcelina Dąbrowska, Aleksandra Pastuszka, Rozalia Kwiatkowska), 12-lat (Marta Szczepaniak, Oliwia Piecuch, Tamara Jach, Liwia Bawolska), sztafeta męska 12-lat (Karol Grudziński, Maksymilian Czarny, Michał Dyrda, Maciej Lipiec); sztafety żeńskie 4x50m stylem zmiennym: 11-lat (Amelia Władyczka, Aleksandra Pastuszka, Marcelina Dąbrowska, Rozalia Kwiatkowska), 12-lat (Maja Wróblewska, Tamara Jach, Marta Szczepaniak, Liwia Bawolska), sztafety męskie: 11-lat (Wiktor Smoszna, Natan Kuc, Michał Buchla, Aleksander Cieszyński), 12-lat (Karol Grudziński, Maksymilian Czarny, Michał Dyrda, Maciej Lipiec). Drugie miejsce wywalczyła sztafeta 4x50m stylem dowolnym chłopców 11-lat (Bartosz Szkirpan, Wiktor Smoszna, Bartek Szczepaniak, Aleksander Cieszyński)

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za wspaniałą walkę i serdeczne podziękowania dla Rodziców za doping.

Trenerzy: Bogumiła Piechocka, Magdalena Chrobot, Bogusław Urysz i Dariusz Cały.