Sukces II Międzyświetlicowym Konkursie Kolęd i Pastorałek pt.,, Pastorałko nieś się biała".

Dnia 07.02.2015r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 10 przy ulicy Rumiankowej 34 we Wrocławiu odbył się III Międzyświetlicowy Konkurs Kolęd i Pastorałek pt.,, Pastorałko nieś się biała". Naszą szkołę - świetlicę reprezentował uczeń z klasy I h- Dominiak Marcin,z klasy II b- Masłosz Aleksandra i z klasy III c- Zosuł Aleksandra.

Uczniowie występowali w trzech kategoriach klasowych: klasa I, II i III. Aleksandra Masłosz zajęła III miejsce w II kategorii, a Aleksandra Zosuł II miejsce w III kategorii. Uczniów przygotowała pani Renata Niwińska- nauczyciel- wychowawca świetlicy.
                                                                                                         Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.