bip

szkola z misja duze

instaling logo male

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 50 WE WROCŁAWIU
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Z ogromną satysfakcją informuję, że uczniowie naszej Szkoły w wyniku klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2017/2018 otrzymali aż 251 świadectw z wyróżnieniem, co stanowi 44% populacji uczniów klas IV – VII.

W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego Statuetkę Nike za wybitne osiągnięcia uzyskane w mijającym roku szkolnym otrzymały:

  • Amelia Maj (uczennica klasy VII D) – zdobyła wiele tytułów laureatki oraz wyróżnień
    w konkursach przedmiotowych; została najmłodszą stypendystką Ministra Edukacji Narodowej spośród uczniów szkół podstawowych na Dolnym Śląsku; osiągnęła średnią ocen – 5,7
  • Małgorzata Niełacna (uczennica klasy VII B) – została wielokrotną laureatką konkursów matematycznych; zdobyła tytuł finalistki XV Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek z zakresu języka polskiego; osiągnęła średnią ocen – 5,5
  • Weronika Zaskórska (uczennica klasy VII A) – laureatka I miejsc w konkursach poetyckich i recytatorskich; godnie reprezentowała Szkołę w rozgrywkach piłki siatkowej; osiągnęła średnią ocen – 5,5
  • Aleksandra Suchecka (uczennica klasy VI B) – zdobyła 8 tytułów laureatki i finalistki konkursów przedmiotowych; osiągnęła średnią ocen – 5,6

Z równie wielką radością pragnę oznajmić, że na zakończenie roku szkolnego 2017/2018 DYPLOMY UZNANIA za godne reprezentowanie Szkoły w klasach I – VII otrzymało aż 265 uczniów (spełniając tym samym co najmniej z jedno z następujących kryteriów: zwycięzca konkursu szkolnego, zdobywca wyróżnienia w konkursach ogólnopolskich, laureat I, II lub III m. w konkursach / zawodach sportowych na poziomie międzyszkolnym, miejskim, regionalnym lub ogólnopolskim):

  • 16 uczniów klas I – III
  • 126uczniów klas IV – VII za sukcesy odniesione w konkursach przedmiotowych
  • 123 uczniów klas IV – VII za sukcesy odniesione w zawodach sportowych.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!
JESTEŚMY BARDZO DUMNI Z OSIĄGNIĘĆ NASZYCH UCZNIÓW

Przemysław Dubaniowski
dyrektor Szkoły