instaling logo male

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur
Z ogromną radością informuję, że nasi uczniowie także w tym roku odnieśli sukces w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2018.

KATEGORIA 1M:

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Nagroda

Nauczyciel prowadzący

1.

Najdecka Laura

IIIF

Wynik bardzo dobry

Agnieszka Dziurowska

2.

Anończyk Kacper

IIIG

Wyróżnienie

Karolina Cis-Wawrzyniak

3.

Sularz Paulina

IIIG

Wyróżnienie

Karolina Cis-Wawrzyniak

4.

Nowicki Krzysztof

IIIE

Wyróżnienie

Jolanta Komorowska

5.

Kudła Adam

IIIC

Wyróżnienie

Anna Szerlowska

6.

Adamska Hanna

IIIC

Wyróżnienie

Anna Szerlowska

KATEGORIA 2M:

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Nagroda

Nauczyciel prowadzący

1.

Orman Alicja

IVE

Wyróżnienie

Agnieszka Kwiatkowska

2.

Szmidt Katarzyna

IVF

Wyróżnienie

Magdalena Pawłowska

3.

Kośnikowski Tomasz

IVB

Wyróżnienie

Mirosława Kamińska

 

KATEGORIA 1B:

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Nagroda

Nauczyciel prowadzący

1.

Gosztyła Marek

VA

Wyróżnienie

Mirosława Kamińska

2.

Bednarek Karol

VE

Wyróżnienie

Agnieszka Kwiatkowska

3.

Pukas Mikołaj

VE

Wyróżnienie

Agnieszka Kwiatkowska

4.

Kaśków Bartłomiej

VE

Wyróżnienie

Agnieszka Kwiatkowska

5.

Wroński Radosław

VE

Wyróżnienie

Agnieszka Kwiatkowska

6.

Chałupczak Amelia

VE

Wyróżnienie

Agnieszka Kwiatkowska

 

KATEGORIA 2B:

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Nagroda

Nauczyciel prowadzący

1.

Krzyżosiak Anna

VIB

Laureat

Agnieszka Kwiatkowska

2.

Suchecka Aleksandra

VIB

Wyróżnienie

Agnieszka Kwiatkowska

KATEGORIA 1K:

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Nagroda

Nauczyciel prowadzący

1.

Jakubowski Adam

VIID

Wyróżnienie

Mirosława Kamińska

2.

Helt Katarzyna

VIIB

Wyróżnienie

Agnieszka Kwiatkowska

3.

Dyrda Piotr

VIIE

Wyróżnienie

Anna Skrzydło

4.

Wasielewski Piotr

VIIE

Wyróżnienie

Anna Skrzydło

5.

Włodarczyk Barbara

VIIa

Wyróżnienie

Mirosława Kamińska

 Gratulujemy !

Szczegółowe informacje nt. punktacji można uzyskać u nauczycieli uczących w danej klasie.
Przedziały punktowe rejon miasto Wrocław i powiat wrocławski są ustalane dla poszczególnych grup wiekowych tak, by nagrodę:
- laureata otrzymał 1 uczestnik na 1000 uczestników w kraju
- bardzo dobrą otrzymał 1 uczestnik na 100 uczestników w rejonie
- wyróżnienie otrzymał 1 uczestnik na 10 uczestników w rejonie.
kategoria:             laureat          bardzo dobry         wyróżnienie
ŻACZEK kl.2          98.00                84.00                     65.00
MALUCH kl.3        110.00                99.00                    78.75
MALUCH kl.4        117.00               112.00                    95.00
BENIAMIN kl.5      137.00               117.00                    95.00
BENIAMIN kl.6      143.00               129.00                   105.00
KADET kl.7           127.00               113.50                    88.00
Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratuluję i oczywiście życzę dalszych sukcesów.

Szkolny organizator konkursu: Agnieszka Kwiatkowska