Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Z ogromną dumą i wielką radością informujemy, iż kolejni nasi uczniowie są finalistami konkursu zDolny Ślązak.

Rozalia Kwiatkowska z klasy VIIIE, Mikołaj Łakomy z klasy VIIIA i Marek Gosztyła z klasy VIIIA zostali finalistami konkursu z fizyki. Natomiast Jakub Szczeblowski z klasy VIIIA jest finalistą zDolnego Ślązaka z chemii.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że dwie nasze uczennice z klasy 8c - Julia Trzepizur i Karolina Wiercioch - zostały finalistkami Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego - zDolny Ślązak.

Serdecznie gratulujemy!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Mamy kolejny powód do dumy!

Z wielką radością informujemy, iż Marek Gosztyła z kl. VIIIA został finalistą, Karol Bednarek z kl. VIIIE został laureatem, a Rozalia Kwiatkowska z kl. VIIIE została laureatką Konkursu zDolny Ślązak z matematyki.

Gratulacje !!!

Rozstrzygnięcie konkursu Winterbilder.

Koniec zimy tuż tuż. Czas na podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu języka niemieckiego, polegającego na zobrazowaniu słówek związanych z zimą, zaczynających się słowem Winter-.W konkursie wzięło udział 20 uczniów. Najmłodszy uczestnik reprezentował klasę 3, najstarszy 8.Wszystkie prace były bardzo starannie wykonane, co świadczy o wysokim poziomie uczestników.

Wyniki:

Miejsce 1: Alicja Orman kl. VIIe
Miejsce 2: Sara Ciupryk kl. VIb
Miejsce 3: Szymon Tabaszewski kl. VIIa
                 Jakub Ściślak kl. VIIa
                 Milena Jabłecka kl. IIIa
                 Malwina Zrałka kl. VIIIb

Wyróżnienia: Maciej Mazurek kl. VIc
                     Mikołaj Pukas kl. VIIIe
                     Jakub Mikołajczyk kl. VIIa
                     Olimpia Sałapata kl. VIIe

Wszystkim nagrodzonym w swoim imieniu i imieniu Instytutu Austriackiego we Wrocławiu serdecznie gratulujemy zaangażowania i talentu i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach języka niemieckiego. Nagrody ufundowane przez Instytut Austriacki zostaną przekazane na ręce wychowawców i wręczone zwycięzcom, gdy tylko będzie taka możliwość.

Joanna Szczepanek
Małgorzata Zarychta-Masłowska