instaling logo male

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FB FindUsonFacebook online 144 pl PL

XXIII edycja Wielkiej Nagrody Wrocławia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz szósty
z rzędu nasza SZKOŁA zajęła

pierwsze miejsce

w prestiżowym konkursie: „Wielka Nagroda Wrocławia”,

organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Wrocławia
i Urząd Miejski Wrocławia dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów Wrocławia.

 

Jest to sukces całej społeczności szkolnej!

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom serdecznie gratulujemy!!!

Sukces w VI Wojewódzkim Dyktandzie Niepodległościowym „Po polsku o historii”

Z radością przyjęliśmy informację, iż uczennica klasy VI A,

Aleksandra Kamińska

została laureatką

VI Wojewódzkiego Dyktanda Niepodległościowego
„Po polsku o historii”
,


organizowanego przez Fundację
ZAWSZE WARTO i STOWARZYSZENIE POLONISTÓW

pod patronatem honorowym: p. Cezarego Przybylskiego – Marszałka Województwa Dolnośląskiego, p. Romana Kowalczyka – Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i p. Rafała Dutkiewicza - Prezydenta Wrocławia.

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się podczas uroczystej gali 22 listopada 2018 r. w klubie Bakara. Uroczystość uświetnili swą obecnością: prezes Fundacji ZAWSZE WARTO p. Marek Waszak, prezes Stowarzyszenia Ojczyzna Polszczyzna p. Elżbieta Kielman, redaktor naczelny wydawnictwa Ossolineum p. Dariusz Sośnicki, starszy wizytator Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty p. Justyna Madejska, doradca metodyczny Wrocławskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli p. Agata Wodzińska, dyrektor Zespołu Szkół nr 14 im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu p. Marek Łaźniak. Obecni byli nauczyciele nagrodzonych uczniów i ich rodzice.

Po uroczystościach laureaci konkursu zostali zaproszeni do zwiedzenia Centrum Historii Zajezdnia.

W tym samym konkursie nasi uczniowie: Aleksandra Masłosz z kl. VIB i Radosław Wroński z kl. VIE otrzymali wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy!

Załączniki:
Pobierz plik (LAUREAT KAMIŃSKA ALEKSANDRA VI Dyktando Nipodległ.jpg)Dyplom[ ]75 kB

Wyniki Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista

Z dumą informujemy o doskonałych wynikach naszych uczniów w etapie szkolnym najważniejszego w województwie konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista

6 uczniów naszej Szkoły zakwalifikowało się do etapu powiatowego Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązak Matematyczno-Fizyczny.

Są to: OŻGA SZYMON (VIIIA), JAKUBOWSKI ADAM (VIIID), MAJ AMELIA (VIIID), LENART ŁUKASZ (VIIIE), KRUSZYK KAMIL (VIIIE), WASIELEWSKI PIOTR (VIIIE).

15 listopada powalczą o awans do finału wojewódzkiego.

Z satysfakcją informujemy również, że uczennica klasy VIIIB MAŁGORZATA NIEŁACNA jako jedyna z naszej szkoły zakwalifikowała się do etapu powiatowego zDolny Ślązak Przyrodniczy

16 listopada powalczy o awans do finału wojewódzkiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach!

Wyniki Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek

Z dumą informujemy o doskonałych wynikach naszych uczniów w etapie szkolnym najważniejszego w województwie konkursu zDolny Ślązaczek

12 uczniów naszej Szkoły zakwalifikowało się do etapu powiatowego XVI Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek Matematyka.

Są to: BEDNAREK KAROL (VIE), KRZYŻOSIAK ANNA (VIIB), SUCHECKA ALEKSANDRA (VIIB), OŻGA SZYMON (VIIIA), WŁODARCZYK BARBARA (VIIIA), HELT KATARZYNA (VIIIB), JAKUBOWSKI ADAM (VIIIB), WARDZAŁA MARIKA (VIIID), ANDRZEJEWSKI PAWEŁ (VIIIE), DYRDA PIOTR (VIIIE), LENART ŁUKASZ (VIIIE), WASIELEWSKI PIOTR (VIIIE).

13 listopada powalczą o awans do finału wojewódzkiego.

5 uczniów naszej Szkoły zakwalifikowało się do etapu powiatowego XVI Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek Polonistyczny.

Są to: TURZAŃSKA HANNA (VIIA), ŚMIAŁEK JULIA (VIIIA), NIEŁACNA MAŁGORZATA (VIIIB), ANDRZEJEWSKI PAWEŁ (VIIIE), JELEŃ MICHAŁ (VIIIE).

22 listopada powalczą o awans do finału wojewódzkiego.

9 uczniów naszej Szkoły zakwalifikowało się do etapu powiatowego IV Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek Język Angielski.

Są to: ANDRZEJEWSKI PAWEŁ (VIIIE), AWDZIEJCZYK MAKSYMILIAN (VIID),  BALA TYMOTEUSZ (VIIIA), BARTCZAK MARTA (VA), HASSAN CEZARY (VIIIA), KOWALEWICZ MAJA (VIIE), MACIEJEWSKI PAWEŁ (VIIIA), MANIAK MICHAŁ (VIIID),  SZAFRAŃSKI HUBERT (VIIID).

19 listopada powalczą o awans do finału wojewódzkiego.

3 uczniów naszej Szkoły zakwalifikowało się do etapu powiatowego IV Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek Język Niemiecki.

Są to: ANDRZEJEWSKI PAWEŁ (VIIIE), SOBKÓW MACIEJ (VIIIA), SOLARZ WIKTORIA (VIIIE).

20 listopada powalczą o awans do finału wojewódzkiego.

Czekamy na wyniki pozostałych konkursów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach!