Sandra Najdecka kl. V A

STYPENDIA PREZYDENTA WROCŁAWIA

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczął się piękną nowiną. W ramach Uczniowskiego programu Stypendialnego Prezydent Wrocławia przyznał naszym uczniom:

Wojciechowi Kaczkowskiemu z klasy VIIA

Rozalii Kwiatkowskiej z klasy VIE

Karolowi Bednarkowi z klasy VIE

stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe, sukcesy w konkursach i zawodach sportowych.

Serdecznie gratulujemy!
Jesteśmy z Was dumni!

PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 50 WE WROCŁAWIU
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Z ogromną satysfakcją informuję, że uczniowie naszej Szkoły w wyniku klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2017/2018 otrzymali aż 251 świadectw z wyróżnieniem, co stanowi 44% populacji uczniów klas IV – VII.

W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego Statuetkę Nike za wybitne osiągnięcia uzyskane w mijającym roku szkolnym otrzymały:

Czytaj więcej...

APELE PODSUMOWUJĄCY SUKCESY UCZNIÓW KLAS IV- VIII W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W dniu 21 czerwca 2018 r. odbyły się uroczyste apele podsumowujący sukcesy i osiągnięcia uczniów klas IV-VIII. W czasie uroczystości uhonorowano Dyplomami Uznania Dyrektora Szkoły wielu uczniów klas IV-VIII, którzy godnie reprezentowali naszą Szkołę w licznych konkursach i zawodach sportowych. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

Dziękujemy i serdeczne gratulujemy!

Zdjęcia w galerii- klasy VII

Zdjęcia w galerii- klasy IV-VIII

UROCZYSTOŚĆ OLIMPIJCZYCY 2018

Dnia 18.06.18 w CENTRUM KONGRESOWYM POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ odbyła się wspaniała uroczystość OLIMPIJCZYCY 2018. Na gali obecne były władze oświatowe i miejskie. Przybyli przedstawiciele wyższych uczelni Wrocławia.

Gratulacje, dyplomy i stypendia od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Pana Romana Kowalczyka za liczne sukcesy w konkursach i olimpiadach otrzymali uczniowie dolnośląskich szkół wszystkich szczebli. Gratulacje otrzymali również nauczyciele wyróżnionych szkół.

Nasza szkoła otrzymała zaproszenie dla uczennicy AMELII MAJ.Dziewczynka była jedyną i najmłodszą STYPENDYSTKĄ Ministra Edukacji Narodowej spośród uczniów SZKÓŁ PODSTAWOWYCH na Dolnym Śląsku!

Uczennicy towarzyszyła wychowawczyni Mirosława Kamińska, która przyjęła gratulacje w imieniu naszej szkoły.

Per aspera ad astra i szczere gratulacje Amelio!!!