Marcela Pieczaba kl. V E

PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 50 WE WROCŁAWIU
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Z ogromną satysfakcją informuję, że uczniowie naszej Szkoły w wyniku klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2017/2018 otrzymali aż 251 świadectw z wyróżnieniem, co stanowi 44% populacji uczniów klas IV – VII.

W trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego Statuetkę Nike za wybitne osiągnięcia uzyskane w mijającym roku szkolnym otrzymały:

Czytaj więcej...

APELE PODSUMOWUJĄCY SUKCESY UCZNIÓW KLAS IV- VIII W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W dniu 21 czerwca 2018 r. odbyły się uroczyste apele podsumowujący sukcesy i osiągnięcia uczniów klas IV-VIII. W czasie uroczystości uhonorowano Dyplomami Uznania Dyrektora Szkoły wielu uczniów klas IV-VIII, którzy godnie reprezentowali naszą Szkołę w licznych konkursach i zawodach sportowych. Jesteśmy z Was bardzo dumni.

Dziękujemy i serdeczne gratulujemy!

Zdjęcia w galerii- klasy VII

Zdjęcia w galerii- klasy IV-VIII

UROCZYSTOŚĆ OLIMPIJCZYCY 2018

Dnia 18.06.18 w CENTRUM KONGRESOWYM POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ odbyła się wspaniała uroczystość OLIMPIJCZYCY 2018. Na gali obecne były władze oświatowe i miejskie. Przybyli przedstawiciele wyższych uczelni Wrocławia.

Gratulacje, dyplomy i stypendia od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Pana Romana Kowalczyka za liczne sukcesy w konkursach i olimpiadach otrzymali uczniowie dolnośląskich szkół wszystkich szczebli. Gratulacje otrzymali również nauczyciele wyróżnionych szkół.

Nasza szkoła otrzymała zaproszenie dla uczennicy AMELII MAJ.Dziewczynka była jedyną i najmłodszą STYPENDYSTKĄ Ministra Edukacji Narodowej spośród uczniów SZKÓŁ PODSTAWOWYCH na Dolnym Śląsku!

Uczennicy towarzyszyła wychowawczyni Mirosława Kamińska, która przyjęła gratulacje w imieniu naszej szkoły.

Per aspera ad astra i szczere gratulacje Amelio!!!

Kolejny sukces Amelki

Bardzo miło mi poinformować, że uczennica klasy VIID AMELIA MAJ zdobyła II miejsce w konkursie "Wędrówki Szlakiem Wartości" w kategorii "konkurs literacki - proza" oraz III miejsce w kategorii "konkurs multimedialny".

Cykl konkursów "WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI" skierowany jest do dzieci i młodzieży szkół dolnośląskich.
Odbywa się pod patronatem Prezydenta Wrocławia, Marszałka Dolnośląskiego, Wojewody oraz Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

Szczere gratulacje!!!
Wychowawczyni klasy VIID Mirosława Kamińska