szkola z misja duze

WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU XX REJONOWEGO KONKURSU „KTO CZYTA, NIE BŁĄDZI” (CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM Z ELEMENTAMI CZYTANIA TWÓRCZEGO I KRYTYCZNEGO) DLA KLAS III

Dnia 29 marca 2019 r. odbył się szkolny etap XX Rejonowego Konkursu „Kto czyta, nie błądzi” adresowanego do uczniów klas III. W konkursie wzięło udział 12 uczniów wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.

Oto zwycięzcy:

I MIEJSCE zajął Krzysztof Miśkiewicz z kl. III C (wych. Małgorzata Oleszko)
II MIEJSCE zajęła Julia Strzelecka z kl. III C (wych. Małgorzata Oleszko)
III MIEJSCE zajęła Marianna Kozieł z kl. III A (wych. Beata Matysiak)

Gratulujemy!

Wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w XX Rejonowym Konkursie „Kto czyta, nie błądzi”.

Szkolni koordynatorzy konkursu: Jolanta Komorowska, Ewa Bujko-Jankowska

Sukces w finale konkursu
Wielkiej Nagrody Wrocławia z Wiedzy o Sporcie

Mam przyjemność poinformowania, że nasza szkoła reprezentowana przez zespół w składzie:

• Adam Jakubowski z VIID
  • Szymon Karolewski z VIIIA

wygrała po raz trzeci rok z rzędu finał konkursu Wielkiej Nagrody Wrocławia z Wiedzy o Sporcie zdobywając po raz kolejny najwyższą ilość punktów w teście kwalifikującym.

Dodatkowe podziękowania dla Pana Krzysztofa Jakubowskiego, który jak co roku towarzyszył nam w czasie finału i bez wątpienia przyczynił się do sukcesu naszego zespołu w kwestii przygotowania merytorycznego.

Jeszcze raz słowa uznania dla uczniów za ten niesamowity wyczyn!
Z poważaniem, Paweł Kłosiński

SP 50 - I miejsce !

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zajęła I miejsce w finale XXV Międzyszkolnej Olimpiady Kultury Starożytnej Grecji. Nasza drużyna pokonała 12 zespołów z innych szkół podstawowych w wyjątkowo trudnych zadaniach teoretycznych i sportowych.Nasi reprezentanci:Marta Bartczak kl. VA, Marta Piotrowska kl. VA, Karol Doskocz kl. VA

Gratulujemy wiedzy, kreatywności i sprawności fizycznej!

Sukces naszych uczniów.

Z radością przyjęliśmy informację o sukcesie naszych uczniów w XIV POWIATOWYM KONKURSIE NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ O WROCŁAWIU ”WROCŁAWSKIE TRAMWAJE”.

Uczeń klasy VB Aleksander Szumski zajął I miejsce w kategorii kl. IV-VI, a uczennica klasy VIIIC Kateryna Surova-Kuzina uzyskała II miejsce w kategorii kl. VII-VIII.

Serdecznie gratulujemy!