szkola z misja duze

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Pingwin

Miło nam poinformować, że laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Pingwin zostali następujący uczniowie naszej szkoły:

Anna Krzyżosiak, kl. VIII B
Aleksandra Suchecka, kl. VIII B
Marta Krzyżosiak, kl. VIII B

Natomiast wyróżnienia otrzymali:

Laura Najdecka, kl. V A
Franciszek Piotrowski, kl. VII E
Jakub Szczeblowski, kl. VII A
Emil Bonowicz, kl. VII E
Karol Bednarek, kl. VII E
Marek Gosztyła, kl. VII A
Zuzanna Huber, kl. VIII E
Hanna Turzańska, kl. VIII A.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukces naszych uczennic!

Z radością przyjęliśmy wiadomość, że nasze uczennice: Aleksandra Suchecka z kl. VIIIB i Hanna Turzańska z kl. VIIIA zostały finalistkami etapu wojewódzkiego zDolnego Ślązaka z języka polskiego. Przed dziewczynami ostatni etap- ustny

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Sukces naszych uczniów w konkursie zDolny Ślązak

Z ogromną radością informujmy, że do etapu wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązak zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:

Aleksandra Suchecka  (kl. VIIIB) z biologii, języka polskiego, matematyki i języka angielskiego,

HannaTurzańska  (kl. VIIIA) z języka polskiego,

Anna Krzyżosiak  (kl. VIIIB) z matematyki,

Marta Bartczak  (kl. VIA) z języka angielskiego,

Maksymilian Awdziejczyk  (kl. VIIID) z języka angielskiego,

Furdyna Tymoteusz (kl. VIIID) z chemii.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Wyniki IV Dolnośląskiego Konkursu Programowania w Scratchu

Z radością informujemy o wynikach IV Dolnośląskiego Konkursu Programowania w Scratchu. W kategorii klas IV-VI uczeń z klasy VE, Jan Panasiewicz zajął II miejsce, natomiast w kategorii klas VII-VIII uczeń z klasy VIIA, Artur Stolarczyk zajął III miejsce. W tym roku tematem konkursu było wykonanie gry polegającej na ułożeniu obrazka.

Gratulujemy sukcesów!
Nauczyciele informatyki