Marta Szczepaniak kl. V E

Kolejny sukces Amelki

Bardzo miło mi poinformować, że uczennica klasy VIID AMELIA MAJ zdobyła II miejsce w konkursie "Wędrówki Szlakiem Wartości" w kategorii "konkurs literacki - proza" oraz III miejsce w kategorii "konkurs multimedialny".

Cykl konkursów "WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI" skierowany jest do dzieci i młodzieży szkół dolnośląskich.
Odbywa się pod patronatem Prezydenta Wrocławia, Marszałka Dolnośląskiego, Wojewody oraz Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

Szczere gratulacje!!!
Wychowawczyni klasy VIID Mirosława Kamińska

Załączniki:
Pobierz plik (img09062018_033.jpg)Dyplom[ ]981 kB
Pobierz plik (img09062018_034.jpg)Dyplom2[ ]983 kB

Sukces w V Międzyszkolnym
Konkursie Literacko –Plastycznym  „Rzuć okiem”

Z radością przyjęliśmy informację, iż uczennica klasy VII A,
Julia Bala
zajęła I miejsce  w części literackiej V Międzyszkolnego Konkursu Literacko –Plastycznego  „Rzuć okiem”, organizowanego przez ZSP nr 18 we Wrocławiu.

W dniu 30 maja 2018 r. w ZSP nr 18 we Wrocławiu odbyła się gala laureatów, podczas której Julia odebrała dyplom i nagrody.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych  sukcesów!

Sukces w XVII Powiatowym Konkursie „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”

Z radością przyjęliśmy informację, iż uczennica klasy VII A,

Weronika Zaskórska
zajęła I miejsce  w finale

XVII Powiatowego Konkursu
„Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów”,

organizowanego w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia przez Towarzystwo Miłośników Wrocławia i Miejską Bibliotekę Publiczną „Biblioteka Ikara”.

Podczas gali laureatów w dniu 6 czerwca 2018 r. Weronika odebrała nagrodę z rąk prezesa Towarzystwa Miłośników Wrocławia, Pana Zbigniewa Magdziarza.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Załączniki:
Pobierz plik (weronika 001.jpg)Dyplom[ ]543 kB

IMG 20180522 123147496SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZYRODNICZYM „MÓJ LAS“

Miło nam poinfomować, że w XXXI Ogólnopolskim Konkursie MÓJ LAS organizowanym przez Zarząd Główny LOP oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa dwóch naszych uczniów:

Jan Szelwika z klasy II B
Bartosz Kucharski z klasy II B
zostali lauratami otrzymując wyróżnienia.
Uroczyste rozdanie nagród odbyło się podczas wycieczki przyrodniczej do Leśnictwa Janików.

Serdecznie gratulujemy!

zdjęcia w galerii